Bogdanovičius, Serbija neša pagreitį prieš Lietuvą

Autoriai: Jonas Danukas ir Lorenzo del Carmen

Bogdanas Bogdanovičius ir likusios Serbijos pralaimėjimas Italijai Dominikos Respublikoje lėmė dominuojančią demonstraciją, kuri užsitikrino vietą 2023 m. FIFA krepšinio pasaulio taurės ketvirtfinalyje.

Bogdanovičius pirmavo, pelnydamas 20 taškų vos per 22 minutes nuo parketo ir išlaikydamas 100 procentų metimų rekordą iš aikštės, o „Eagles“ rezultatu 112:79 nugalėjo Los Quisqueños.

„Po tos nakties prieš Italiją sakiau, kad daugiau nebegaliu pataikyti 1/13 iš trijų“. pažymėjo 31 metų šaunantis gynėjas, NBA atstovaujantis Atlantos „Hawks“. „Mano laimingas skaičius yra 7 – septinta raidė priekyje ir gale. Aš tik juokauju.

„Džiaugiuosi sėkme. Didžiuojuosi tuo, kaip reagavome po šio pralaimėjimo. Buvo sunku – psichiškai sunkios kelios dienos. Galvojome apie kiekvieną klaidą – nemiegoti ir du gėrimai atsigauti, bet tokios varžybos.

Treneris Svetislavas Besičius ir jo darbuotojai nurodė „Eagles“ stipriai spausti dominikonų sargybinius Andresą Felizą ir Jeaną Montero. Ši strategija leido ereliams sukaupti 29 apyvartos taškus ir 34 greito pertraukimo taškus, palyginti su dominikonų atitinkamai 13 ir 15.

Serbija surinko 70 taškų, o Los Quixianos – 32.

„Rungtynėse su Italija įmetėme 16 taškų, tada per greitąją pertrauką skyrėme lengvų taškų, o prieš ketvirtąjį kėlinį jie sumažino atotrūkį iki vos vieno taško. Aiškino Vanaja Marinkovičius, per 17 minučių prieš Dominikaną pelnęs 16 taškų.

„Žinome, ką padarėme ne taip. Žiūrėjome vaizdo įrašus ir gerai ruošėmės šioms rungtynėms, todėl tokia galimybė nepasitaikė. Kaip sakiau anksčiau, nuo pat pradžių davėme toną, neleisime Dominikanai žaisti nuo pat pradžių. minutę. Štai ir viskas.”

Serbija pateko į turnyro ketvirtfinalį su keturiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu, siekdama pratęsti savo kampaniją ir iškovoti pirmąjį aukso medalį turnyre nuo 2002 m.

READ  Rusijos karas skatina „įdomų“ gynybos technologijų vystymąsi VRE šalyse

Kitas jų iššūkis rytoj bus su lietuve, kuri praėjusią naktį „SM Mall of Asia“ arenoje 110:104 nuliūdino JAV. Laimėjimas sukelia priklausomybę, o Eagles yra įsipareigoję išlaikyti savo pergalių seriją.

„Mums svarbi kiekviena pergalė. Nuo pirmos dienos, kai pradėjome dirbti kartu, iki šiandien švenčiame kiekvieną sėkmę.“, – sakė Pesičius.