Barselona – Shar, techninė klaida ir šaltas lietus „Euroleak“ dėl „Olympiacos“ pergalės

Tai yra ketvirtosios „Barcelona“ rungtynės per savaitę.

Praėjusį penktadienį jis laimėjo Šardžos Kanose, praėjus dviem dienoms po to, kai AKR pirmenybėse kirto Los Palmaso Gran Kanarijos salę, kuriai atstovavo Tomasas Timia.

Rungtynių pradžioje „Palau Plugrana“ šeimininkai sulaukė šalto dušo – pirmieji septyni Sarano Jasikovičiaus auklėtinių metimai nepasiekė tikslo ir „Olympiacos“ krepšininkai pajuto visus penkis metimus, taip šaudydami nuo pirmos minutės iki 12: 0.

Nors Katalonijos klubas antrajame kėlinyje turėjo 30 taškų, iki ilgosios pertraukos liko 47:51.

Šarūno Jasikevičiaus karys persekiojo priešą per visas rungtynes. 35-ąją rungtynių minutę Nicola išlygino Herodiciaus dvitaškio rezultatą 77:77.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos už nesportinę pražangą buvo išsiųstas „Barcelona“ komandos žaidėjas Leandro Bolmaro, o Aarono Harisono ir Shaquille’o Magicico trys taiklūs smūgiai pakėlė „Olympiacos“ persvarą iki septynių taškų – 89:82.

38 sekundės iki paskutinio teisėjo švilpuko, Costo Slooko dvitaškio, svečių persvara išaugo iki 7 taškų. Graikas Nickas Galatas pelnė 4 taškus iš eilės, o Aaronas Harrisonas praleido du baudos metimus, taip atnaujindamas Jarno Jazicavičiaus pergalės viltis.

Nepatenkintas teisėjų sprendimu, Šaras, patekęs į techninę piktnaudžiavimą, greitai prarado pergalės viltį, o „Olympias“ puolėjas Aleksandras Vesenkovas baudos metimo tvarka neklydo.

Rungtynių centras Hassanas Martinas paskutine sirena smogė lemiamą nagą Barselonos karste.

„Olympiacos“ sugebėjo suvaldyti „Barcelona“ lyderius. Pirmoje rungtynių pusėje Nicola Myrodicius pelnė 12 taškų, o antroje pusėje pridėjo 2 taškus. Nickas Galatas, pagrindinis atakų organizatorius, turi tik 9 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai nebuvo išgelbėti ir buvo įmesti tolimais smūgiais (9 iš 21). „Olympiacos“ pataikė tvirtai iš trijų taškų zonos – 10 iš 23.

Italų profesorius Ettore Messina lankysis Milane su „Olympia“ Milane, kai kitą penktadienį „Barcelona“ žais kitas rungtynes.