Barselona rado tą patį akmenį (94-75)

Pagrindinis puslapis » Pramogos » Barselona suklupo ant to paties akmens (94-75) 2021 m. gruodžio 31 d.

„Barcelona“ pramušė Eurolygos lyderę Vitoriją. „Barcelona“ negalėjo užsidaryti 2021 m., iškovodama 10-ą pergalę iš eilės Europos pagrindinėse varžybose ir pralaimėjo Betsy Baskonia (94:75). Baskai pakartojo pergalę prieš katalonus, kurie negalėjo pratęsti geros praėjusių savaičių serijos. Per 24 minutes 19 taškų pelnęs Nikola Mirotičius buvo vienas iš nedaugelio svečių, pasirodęs jam įprastame lygyje.

„Šventė buvo nejauki“, – apgailestavo Saronas Jasekevičius. Nugalėtas treneris Nigelas Hayesas Davisas ir susižeidę Corey Higginsas bei Serge’as Martinezas grįžta, tačiau žaidėjams prireiks laiko, kad jie būtų tokio paties lygio kaip ir jų komandos draugai. Lietuvių treneriai Kyle’as Couricas ir Pierre’as Oriola buvo nušalinti dėl koronaviruso, o Nickas Calatisas ir Alexas Abrinsas – dėl traumų.

Gero Nico Laprovittolos pasirengimo paskatinta „Barcelona“ ėmė koncentruotis į Vitoriją, tačiau šešių taškų pranašumą įgijusi „Barcelona“ kurį laiką vargo, kai baskai iš dalies pavertė rezultatą 16:0 (36:26). Kai kuriomis antrojo kėlinio akimirkomis rungtynės priminė pastarąsias – „Baskonia“ dominavo atšokusį kamuolį ir baudė katalonų gynybos žingsnį. Svečiai per 10 minučių sugebėjo pelnyti tik 11 taškų (40-34).

Jasikevičius per pertrauką skundėsi: „Nereikia nieko derinti, reikia tik kovoti“. Toli gražu nereagavo „Barcelona“ patvirtino savo silpnąsias vietas. Trečiąjį ketvirtį „Baskonia“ sklaida nenustojo augti, o tai buvo košmaras. Baskai įmetė 34 taškus prieš katalonų gynybą, kuri nebuvo tokia efektyvi kaip anksčiau. Vietos komanda, prieš dvi dienas pralaimėjusi „Casademont Zaragoza“ komandai, surinko 14 „hat-trick“ ir dominavo svarbiausiuose žaidimo aspektuose. Katalonų varžovas dominavo atkovojęs kamuolį ir sugebėjo paskirstyti 24 rezultatyvius perdavimus.

READ  Nekrologas Luisui Benassi | Menas ir dizainas

Buityje 25 taškų skirtumas buvo aštuonios minutės nuo pabaigos (82-57), kai „Barcelona“ suprato, kad ne kiekviena diena yra sekmadienis, kad nepavyks pakartoti kitos dienos sugrįžimo prieš Kazanės „Unix“ ir atsidurs trečioje kančioje. . sezono pralaimėjimas. Davido Gillo treniruojami dėl Neveno Spahijos pozityvumo baskai mokėjo išnaudoti tinkamą momentą tokių žaidėjų kaip Rokas Gidraitis (20 taškų 5 trit.), Stephenas Enochas (13 taškų ir 10 atk. kam.) ir Simonas Fontquiwas. . (14 taškų). Landry Nnoko pasigedo vietiniai, nes jis nedalyvavo dėl drausminių priežasčių.

„Barcelona“ laukia, ar sekmadienį žais Andesa Classic lygoje su Madrido „Real“, nes baltoji komanda kovoja su Covid-19 ligos protrūkiu ir turi labai mažai žaidėjų.