„Barcelona“ antrą kartą iš eilės išgeria Karaliaus taurę akmenuotame ir gynybiniame „Clasico“.

The Barselonos futbolo klubas liko antras Del Rey taurė Atitinkamai, pasiekite nepotizmą per pralaimėjimą ginčijamame finale Madrido „Real“. 64-59, rungtynėse, kuriose baltai dominavo beveik nuo pat pradžių, ir tai Jie atėjo laimėti iki penkiolikos taškų. Tačiau kulėniečiai mokėjo sugrįžti, remdamiesi atkaklumu, su išskirtine antra puse Nikola MirotičiusMVP čempionatas ir Rokas JokobaitisKas paskutinį ketvirtį sunaikino kiaušinius ir jie jį prisimins amžinai.

AFC neslėpė, kad mintis šioje Karaliaus taurėje sugrįžti, normalumo idėja buvo idėja Sukurkite tikrą šou. Praėjus dešimčiai minučių nuo starto, festivalio „Garden of Earthly Delights“ muzika pakėlė „Palacio de los Deportes“ decibelų garsumą, o ant parketo akį patraukė ant didžiulio šydo, kelis metrus virš žemės, įsitaisę atlikėjai. , Toks kaip Fernando Rumi Ir Robertas Duėnas Jie ketino nuspręsti lipti vienas ant kito. Kai tik priimsite sprendimą pradėti finalą, užsukite į Miroticą Yabusil Parodykite, kad minėta El Bosco trilogija taip pat dalyvaus žaidime: konkrečiai lenta dešinėje, pragaras. Rungtynės buvo atkaklios kovos Dėl to „Barcelona“ laimėjo trečią pergalę prieš Madrido „Real“ per mažiau nei mėnesį.

„Caitlin praleidžia krepšinį“: Clarkas, „vienaragis“, pasimokęs iš Kobe Bryanto

Fermino gatvė

Komanda pradėjo geriau Paulius Lasso šeši taškai Alberto Abaldi ir kamščiu Vincentas Poirier Įjungta Dante Exum Kad australas jo vis dar ieško. „Barcelona“ gali viršyti šimtą taškų prieš Manresą ir Mursiją, Jis per pirmas devynias minutes pelnė tik tris taškus! Pirmasis kėlinys baigėsi įspūdingu elektroniniu rezultatu 19:5. Nuostabus baltųjų komandos žygdarbis gynyboje, sužaidus tik vieną varžovo krepšį, Miroteko darbas.

Antrajame kėlinyje buvo daugiau trinties, gynybai kontroliavus puolimo rungtynes, kaip tikėjosi Saronas Jasekevičius savo pasisakymuose prieš rungtynes. FC Barcelona priartėjo prie švieslentės, nes tiesa ta, kad sukaupti dar dešimt šių nelemtų minučių buvo labai sunku. Pristatė Jeff TaylorVienas iš žaidėjų, kurį Laso visada palaikė savo baltojo trenerio pareigose, nepaisant daugybės kritikos, kurios jis sulaukė per dešimtmetį, kai kurie tikrai nusipelnė jo abejingumo tam tikruose padaliniuose nuo tada, kai švedas sunkiomis 2015 m. dienomis pasirašė kontraktą su Madrido „Real“. 29-18 atėjo tą jausdamas Net laso gali padaryti daugiau žalos Per pirmąsias dvidešimt minučių.

READ  Dėl 30% mokesčių lengvatos klestintis Lietuvos verslas įgauna postūmį

Jei pažvelgsime į skaičius, tai pusė komandos, kuri pernai apgynė titulą Blogiausias dalykas, kurį bet kuris iš aštuonių dalyvių padarė per keturias Karaliaus taurės dienas. „Juventus“ pirmosiose rungtynėse pelnė tik 23 taškus, taigi 18 „Azulgrana“ žaidėjų gerai kalba apie puikią Meringue gynybą, tačiau visų pirma jie pademonstravo siaubingą katalonų puolimą pirmajame sulaikyme. Antroje pusėje, tuo tarpu Graysonas Judindami ir mėgaudamiesi sparnu, žurnalistai buvo paprašyti pradėti galvoti apie geriausio turnyro žaidėjo balsavimą: jei būtų pažiūrėję tik į puolimo skyrių, būtų norėję balsuoti už jį. MaksimasNaminių gyvūnėlių šokėja prie Bryogan upės.

Nuotrauka: EFE/Jorge Zapata.

Viskas pasikeitė per pastaruosius du ketvirčius

Vidutinis Barselonos gyventojas apsistodavo persirengimo kambariuoseIšvykusi komanda buvo labiau panaši į Manresą įveikusią ir Eurolygoje geležiniu kumščiu pirmaujančią komandą. Nikola Mirotičius turėjo daug ką daryti su tuo, su trio ir keliomis puikiomis pjesėmis. Tačiau Jacekevičius, padaręs trečią asmeninę klaidą, turėjo sėsti su juo. Kaip skruzdėlė su burbuole, katalonai toliau mažino pranašumą ir trečiąjį ketvirtį užbaigė penkiais taškais – 46:41. Kai kurie Geros minutės nuo Heurtel, Taylor ir Deck Jie neleido rungtynėms pasiekti lemiamos ribos. Bet kokiu atveju, turint nedidelį pranašumą, viskas turėjo lemti.

krepšelis Sanli ir trigubai Laprovitola Elektroninio kaklaraiščio užsirišimas per aštuonias minutes nuo pabaigos ir dar vienas Calatis Jis pirmą kartą per 33 žaidimo minutes paskyrė „Barcelona“ vadovauti rungtynėms. Bet jis atsakė trimis iš namų Adomas HangaTas, kuris pametė du baudos metimus, kad padėtų vieną kiaušinį. Širdies ligoniams finalas tapo neveiksmingasO Jasikevičius paprašė poilsio laiko, pripildyto burgosiečių muzikos groteskas, galbūt linktelėjimas į siaubingą finalo charakterį, kuris kartais buvo tikrai žemas. Mainai tęsėsi, netikėtai pasirodęs pagrindinis veikėjas Rokas Jokobaitis su trigubais ir Po to sekė dar du „2 + 1“ tikrai tinkami Jiems „Barcelona“ spurtavo likus trims minutėms iki pabaigos. Gimė žvaigždė.

READ  Belmontas Vilniuje – pramogų ir pramogų centras

Lasso bandė išvesti Hanją ir Rudy. Paskutinis, geriausias Karaliaus taurės žaidėjas prieš 18 metų, Granada atvyko nusiminusi ir negalėjo spindėtiVengras buvo sužeistas – pažiūrėsime, ar rimtai – per nelemtą poelgį su buvusiu komandos draugu Calatis. Madrido „Real“ išlygino mažiau nei minutę nuo pabaigos, o keturis taškus iš eilės pelnė nedegi sergio lolTačiau Mirotičius du kartus pataikė savo komandą iš baudos metimo likus 33 sek. Nuostabus metimo į žemę nesėkmė Liko žaisti mažiau nei dvidešimt po to, kai ją klasikiniu būdu nustelbė Mirotičius, tačiau Juodkalnija atkovojo kamuolį ir abu vėl pelnė asmeninį įvartį. Keturi Barselonos įvarčiai be kelių sekundžių, o tai reiškia katalonų čempionatą. Jis galiausiai be blizgesio pataikė į Barseloną, tačiau to pakako, kad iškovotų antrąją taurę iš eilės ir taip pasiektas ekspertų jiems suteiktas favoritas.

Kartais kai kurių žmonių vardas vienareikšmiškai siejamas su miesto pavadinimu. Prieš šimtą metų, 1922-aisiais, Granadoje vyko garsusis Cante Gondo festivalis. bebarzdos Edgaras NevilisVos sulaukęs dvidešimties jis atvyko į Andalūzijos miestą kaip žurnalistas ir ten rašė istorinius įrašus, kurie vis dar švenčiami, susidraugavo su berniuku, kuris, nors ir jaunas, taip pat buvo gerai žinomas, Federico Garcia Lorca. Jųdviejų draugystė buvo ilgalaikė, būsimas kino režisierius – Nevilis, Franko apsuptyje, nuostabaus „Duende“ ir „Flamenko paslapties“ pradžioje pagerbė prieš daugelį metų nužudytą draugą Lorką. (1952 m.), Jis pasiūlė jam iš paveikslo palaidoti, kurių niekas negalėjo duoti, įveikęs diktatūros cenzūrą dėl savo garbės subtilumo. Jo vardas nuo 1922 m. buvo siejamas su Granados miesto pavadinimu, o po trisdešimties metų jis tai parodė savo filme. Po šimtmečio, 2022 m., kitas jaunas vyras, tik 21 metų, Jokubaitis, aukso raidėmis parašęs savo vardą, surinkęs 12 taškų žemiau pratęsimoTaigi jis visam gyvenimui sujungė savo vardą kaip Al-Hamros miestą. Nežinia, kas nutiks Lietuvos vartininkui po trisdešimties metų, tačiau galima teigti, kad jo sprogimas krepšinyje tapo realybe.

READ  Ukrainos prezidentinis lėktuvas ACJ319 neseniai buvo atnaujintas Baltijos regiono objektuose

Ir taip toliau, FC Barcelona iškovojo 27-ąją Ispanijos karaliaus tauręPagaliau tokioje titulo vertoje aplinkoje kaip trofėjaus turėtojas, suteikiantis reikiamos spalvos sportui, kuris vėl iškilo į pirmą planą bent trims dienoms, o po ilgo laukimo dėl COVID sveikatos kritinės situacijos. -19. Be to, Mirotičius gavo geriausio žaidėjo titulą po to, kai būtent Madrido „Real“ marškinėliais pasiekė jį šiandien 19 taškų pelniusį varžovą. nepamirštamas turnyras.