Balandžio 30 d.: baigiame Indijos sporto naujienas

Golfas – Ganji T-37 stovi Japonijoje

Rachel Ganji turėjo 2 iki 68 metų, nes po trečiojo „The Crowns Golf“ turo „Tour of Japan Golf“ turnyre ji liko lygiosiomis 37-oje vietoje.

Gangjee pusiaukelėje užėmė lygiąją 48 vietą. Kiti jo bėgimai buvo 69:71, o dabar jis yra 2 mažiau nei 54 duobutes.

Gangjee, pradedant nuo dešimtos duobutės, prieš savo pirmąjį paukštį aštuonioliktoje turėjo aštuonis centus, o po to pridėjo po du pirmoje ir antroje. Trečioje vietoje numeskite kulką, o septintoje – skrendantį paukštį, o aštuntoje – vaiduoklį.

Pietų Korėjos žaidėjas Junggonas Hwangas atsidūrė geroje padėtyje, kad galėtų kovoti dėl JGTO komandos pergalės penktą kartą po to, kai prieš sekmadienio paskutinį turą užsitikrino du jaunesnius nei 68 metų jaunuolius.

Vietinis vyras Hiroshi Iwata (70-64-65) pirmavo aikštėje, o Hwangas liko antras. Trečiąją vietą užėmė Jenichiro Kuzuma (64), Daiki Emano (65) ir Yuki Inamori (66).

Hwangas, kuris JGTO startavo antrą kartą nuo 2019 m., finišavo visiškai antras, iš viso 10 dienų iki 200 par, ir tik vienu šūviu atsilieka nuo čempiono titulo ginančio Hiroshi Iwatos.

PTI

Amandeep Drall atšoko, kad gautų T-18 NSW

Indijos golfo žaidėjas Amandeepas Darralas gerai kovojo NSW moterų pirmenybėse, trečiajame raunde užtrukęs tris jaunesnes nei 68 metų amžiaus moteris, kad priartėtų prie T-18 likus dar vienam raundui.

Amandeep, kuris pirmame raunde pataikė 68, antrajame nuslydo su 78.

Tačiau trečiajame raunde indė atšoko su keturiais sparnuočiais priekyje ir vienu bogey’u užpakalinėje devynetoje, po 54 duobučių sumažėjusi iki vienos ir suteikusi galimybę finišuoti geriausiųjų dešimtuke.

Tarp kitų indų Vani Kapoor (72-72-75) buvo T-41, o Ridima Delawari (76-71-73) – T-48. Neha Tripathi (76-75) pramušė.

Švedė Maja Stark įmušė šešis įvarčius iki 66 metų amžiaus, o tai yra geriausias šios dienos rezultatas, pereidamas prie jaunesnių nei 13 metų ir pirmavo keturiais metimais.

22-ejų metų futbolininkė per pirmąsias dvi dienas įmetė 68 ir 69 atsarginius raundus, o septintajame dešimtmetyje atsidūrė „pole“ pozicijoje, o Coolangatta golfo klube ir „Tweed Heads“ klube liko žaisti 18 duobučių.

READ  „Tai mūšis 50/50“, – sako Mickey Webber-Kane iš Great Yarmouth.

Penki paukščiai paskutinėse 10 duobučių užtikrino, kad dukart LET nugalėtojas Starkas, kurio draugė Maiken Bing Paulsen buvo ant krepšio, pirmavo prieš paskutinę dieną.

Jos komandos draugė švedė Joanna Gustafsson taip pat iškovojo 66-ąjį turą (-6) ir trečią dieną pakilo į antrąją devintąją vietą.

Antroje vietoje greta Gustafsono yra australė Cassie Porter, kuri surinko 67 (-5) ir pasiekė mažiau nei devynerių.

Yra trys žaidėjai, įskaitant škotą Michaelą Thompsoną, kuris pasirašė sutartį į trečiąjį etapą iš 67 (-5).

Thompson lygiuojasi ketvirtoje vietoje su argentiniete Magdalena Semmermacher ir Lydia Hall iš Velso, kurios trečią dieną įmušė įvartį 70 ture.

– PTI

Chaurasia, Sharma pasiilgo Katalonijos herojų

Indijos duetas SSP Chawrasia ir Shubhankar Sharma praleido pralaimėjimą Katalonijos čempionate DP World Tour.

Tai buvo apmaudu savaitė Indijos duetui, nes Shaurasia pataikė 76:73, o Sharma – 80:72.

Pietų afrikietis Oliveris Bakeris įveikė trečiąjį ratą po to, kai trečiajame rate buvo išstumtas 67 vieta.

Per pirmąsias dvi dienas jis turėjo 66-72 raundus.

Vidurio kelio lyderė Laurie Kanter, kuri po 36 duobučių pirmavo vienu, trečią dieną su 70 taškų nukrito į antrą. Jam 9 metai atsilieka nuo Beckerio.

Trečiąją vietą užėmė Lorenzo Gagli (71-72-65) ir Eduardo Molinari (73-69-66).

-PTI

Šachmatai

Sėkmingas startas Sassekiran, Gokesh

Penktadienį Punta Primoje (Ispanija) vykusiame tarptautiniame „Sunway“ šachmatų čempionate K. Sasikiranas ir D. Gukeshas sėkmingai pradėjo savo kampaniją.

Pirmąją vietą užėmęs Sassekiranas nugalėjo varžovą olandą Timą Graterį atlikdamas 66 ėjimus, po to, kai ketvirtasis Djokis pastūmėjo kanadietį Zachary Dokičių pasitraukti per 35 ėjimus.

Tačiau „Soham Das“ pralaimėjo lietuviui Martynui Buivyiui.

Ispanas Jaime Santos Latasa pirmauja 54 žaidėjų A grupėje, kurioje yra 11 Grand Masters. Iš 14 500 € laimėtojas gaus € 3 000 ir trofėjų. 10 turų renginys baigsis gegužės 5 d.

– Rakešas Rao

Tenisas

Mažasis Azijos ir Okeanijos pasaulis

READ  Lietuva uždaro įvažiavimą Baltarusijos piliečiams

Korėja buvo stipri ir aštri, kai šeštadienį DLTA komplekse vykusiame AFC U-14 pasaulio teniso čempionato finale 2:1 įveikė Japoniją.

Rin Matsumura suteikė Japonijai puikų startą, laimėdamas savo pirmąjį guminį mačą 6:2 6:1 prieš Do Geum, bet Cho Se Hyuk, stipriausias scenos žaidėjas, laimėjo savo vienetų ir dvejetų rungtynes, kad išplėštų Korėjos garbę.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Damiras Zalgaspai kovojo daugiau nei tris valandas ir išsaugojo du taškus po pralaimėjimo 3:5 lemiamame sete, įveikdamas Tailando Kunaną Bantarathorną. Europos lyderis Zangeris Nurlanoli antroje guminėje juostoje 6:2 6:1 aplenkė Phobthomą Sriongą.

Keturios geriausios komandos pateko į pasaulines grupių varžybas, kurios vyks vėliau sezono metu Europoje.

Ballackas, čempionė S. Ezelarasi ir Yuvica Tomar šeštadienį Delyje vykusiose nacionalinėse šaudymo atrankos varžybose su moterų pneumatiniu pistoletu. – Specialus susitarimas

Rungtynėse dėl penktosios vietos Indija sugebėjo 2:1 nugalėti Indoneziją, sužavėjusi mažylį Ravalentino Ali da Costą antrąja vienetų pergale prieš Tanushą Gildialą. Aditya Moore ir Arnav Babarkar iškovojo pergalę Indijai dviguboje rungtyje.

Australija paguodos užėmė septintąją vietą, nes dėl gero Cruzo Hewitto ir Jake’o Dembo darbo įveikė Honkongą.

Tai buvo pagirtina DLTA ir All India Tennis Associaiton (AITA) treniruotė keturias savaites iš eilės surengti tenisą Azijoje ir Okeanijoje, nes dvi Indijos komandos pateko į kvalifikaciją, o dar dvi patyrė nesėkmę.

Rezultatai:

Finalas: Korėja įveikė Japoniją 2:1 (Do Keum pralaimėjo Rin Matsumura 2:6, 1:6; Cho Se Hyuk įveikė Ryo Tabata 6:4, 7:5; Cho Se Hyuk ir Do Keum pralaimėjo Ito Kumadai ir Rin Matsumura 7. -5, 6-4).

Trečioji vieta: Kazachstanas 2:0 įveikė Tailandą (Damiras Zalgaspai 2:6, 7:6 (5), 7:5 įveikė Konanan Bantarathorn; Zhangar Nurlanoli 6:2, 6:1 įveikė Phobthom Sriong).

Penkta vieta: Indija 2:1 įveikė Indoneziją (Arnav Babarkar įveikė Muhammedą Morisi Erwa 6:2, 6:4; Tanushas Gildialas 6:4, 0:6 pralaimėjo Ravalentino Ali da Costai, [8-10]); Aditya Moore ir Arnav Babarkar 6:2, 6:1 įveikė Pervalentino Ali da Costa ir Mohamedą Morrissey Erwa.

READ  Wollongong meno galerija gali pagerbti buvusį nacią »J-Wire

Septintoji vieta: Australija 2:0 įveikė Honkongą (Cruzas Hewittas Ngai Hoi Cheungo sąskaita 7:6 (7), 6:4; Jake’as Dembo 6:0, 6:2 įveikė Siu Chi Nicholasą Chengą).

– Kamešas Šrinivasanas

Yuki, Saxth pralaimi pusfinalį

Meksikoje vykusiame 53 120 USD „Challenger“ teniso pusfinalyje Yuki Bambri ir Sacquesas Menini 4:6, 6:3, 10:4 įveikė Nicolasą Mejia ir Roberto Queirozą.

Indijos pora surinko 30 ATP taškų ir 1080 USD.

ITF vyrų varžybose Tailande SD Prajwal Dev pusfinalyje 6:3, 3:6, 6:2 įveikė japoną Makoto Uchi.

Rezultatai

53120 USD „Challenger“, Kuernavaka, Meksika

Dvejetai (pusfinaliai): Nicolas Mejia (pulkininkas), Roberto Queirozas (Ekvadoras)
Yuki Bhambri ir Sackas Menenny 4:6, 6:3, [10-4].

15 000 USD iš ITF vyrų, Chiang Rai, Theeland

Vienetai (pusfinaliai): Makoto Uchi (Japonija) įveikė SD Pragueldef 6:3, 3:6, 6:2.

Kamešas Šrinivasanas

Šaudymas – nacionalinio pasirinkimo patirtis

Ezilarasi iš Tamil Nadu šeštadienį viršijo moterų 10 m pneumatinį pistoletą, 16:12 įveikęs Palaką 4-ajame nacionalinės šaudymo atrankos treniruotėse Dr. Karni Singh lauke, Tughlakabade.

Yuvica Tomar finišavo trečia, aplenkdama Rhythm Sanjuan, Neha, Shekha Nrwal, Yashvi Joshi, o kvalifikacijos lyderis Rahi Sarnopat praleido finalą.

Keletas žinomų boulingų, įskaitant Manu Bhakkarą, Isha Singhą, Shri Nivitha, Hina Sidhu, Anu Raj Singh ir Abidnia Patel, nepateko į finalą.

Ezhilarasi taip pat užėmė trečią vietą jaunimo kategorijoje už Palako ir Rhythm Sangwan. Tai buvo Sheikha Narwal, kuris užėmė pirmąją vietą jaunesniųjų rungtyje prieš Yuvicą ir Eqqa.