Australijos ketvertas išskubėjo į trečiąjį ATP etapą

Trečiajame Melburno vasaros serijos etape vietos krautuvų grupei vadovavo Aleksejus Popyrinas, Alexas Boltas, Jamesas Duckworthas ir Jordanas Thompsonas.

Boltas iškovojo trijų setų pergalę prieš „MacKenzie MacDonald“, norėdamas surengti susitikimą su buvusiu „Australian Open“ čempionu Stanu Wawrinka, o Boberine’as perėmė kitą amerikietį „Tommy Ball“ 6-4, 6-3.

Prieš Thompsoną įsitraukdamas į partiją, jis laimėjo rezultatą 7-6 (8-6) 6-4 prieš septintą vietą iškovojusį Ugo Humbertą, laimėdamas rezultatą 6-4 3-6 6-3 prieš kitą prancūzą Pierre’yje Hugh Herberte.

Trečiadienio mače Melburno parke, kuriame dalyvavo 13 Australijos žaidėjų, įskaitant Daviso taurės žvaigždes Nicką Kyrgiosą ir Johną Millmaną, buvo daug vilčių, kad per pastaruosius 16 renginių vietiniai aktoriai išsipūs.

Bet Jasonas Kubleris 7-6 (7-2) 7-5 krito lietuviui Ricardui Perankiui, o Aleksandras Vukicas 6-2 6-4 pralaimėjo italo Yaniko Senerio rankose.

Kitą savaitę „Australian Open“ pakaitalą paėmęs pietų Australijos Boltas 6-4 6-7 (9-7) 7-5 nugalėjo 194-ąjį pasaulio „MacDonald“.

Boltas yra patikrintas vasaros žaidėjas, per antrąjį „Open“ turą vedantis praėjusių metų finalininką Dominicą Timą į penkis setus ir gavęs dar vieną galimybę pretenduoti į didelę skalpą prieš Wawrinką, nugalėtojus 4-6, 6-3, 6-1 prieš Michailą Kukushkiną. Kazachstane.

„Stanas, jis puikiai žaidžia. Jis iškovojo titulus, dabar yra vienas geriausių žaidėjų pasaulyje”, – apie tris kartus Šveicarijos „Grand Prix” nugalėtoją kalbėjo Boltas.

– Aš tikiuosi tikimybės vėl žaisti.

Popyrinas savo atidarymo rungtynėse atvirame Murray upės čempionate prieš Purna Jojo išsaugojo šešis taškus, tačiau prieš Paulą buvo daug lengvesnis.

Jis šlavo 53-ąjį pasaulį tiesiais rinkiniais, kad galėtų išsirikiuoti su antruoju sėklų bulgaru Grigoru Dimitrovu ar kitu australu Andrew Harrisu.

„Aš sunkiai žaidžiau visais savo žaidimo aspektais“, – sakė Boubrine’as.