Auguste’as Rodinas iškovojo pergalę Veisėjų taurėje

Šeštadienį, lapkričio 4 d., Santa Anitos parke Arkadoje, Kalifornijoje, „Deep Impact“ atstovas Auguste’as Rodinas laimėjo Breeders’ Cup Turf.

Vaidinamas britų žokėjo Ryano Moore’o, kuris daugiau nei dešimtmetį varžėsi Japonijos lenktynių asociacijos varžybose, lenktynių favoritas Auguste’as Rodinas laimėjo tris ketvirtadalius ilgio „Up to the Mark“. Laimėjimo laikas: 2 minutės ir 24,30 sekundės.

Varžybos 2,41 kilometro (1½ mylios) distancijoje, kurioje dalyvavo 11 žirgų, vyko antrąją turnyro dieną. Pasaulio veisėjų taurės čempionatasPrestižinė grynaveislių arklių iš viso pasaulio vitrina. Iš viso penktadienį ir šeštadienį buvo surengta 14 1 klasės lenktynių, kurių kulminacija buvo Veisėjų taurės sprintas šeštadienio vakarą.

Auguste’as Rodinas paskutinę atkarpą pasuko į būrio priekį, išilgai bėgio išnaudodamas savo greitį. (Stebėkite lenktynes „YouTube“..)

Japonijos emigrantas Shahrayar, kitas velionio „Deep Impact“ palikuonis, finišavo trečias, puse ilgio atsilikęs nuo antrosios vietos, o Christian Demuro sėdėjo ant 5 metų amžiaus eržilo. Hideaki Fujiwara yra treneris.

Ogistas Rodenas pribėga prie laido. („Kyoshi Mio“ / „USA Today Sports“)

Veisėjų taurė: kantrybės ir patirties išbandymas

„Jis startavo gerai, bet buvau šiek tiek spaudžiamas, o pagrindinės trasos kirtimas buvo labai chaotiškas“, – sakė Moore’as apie Auguste’ą Rodiną, rašoma lenktynių svetainėje Paulick Report. „Arkliai buvo visur, o lenktynėms nebuvo ritmo. Grįžau kur kas daugiau nei idealus. Žinojau, kad turėsiu padaryti kažką šiek tiek kitokio, nes bus sunku tai apeiti. Hmm.”

Legendinis airių treneris Aidanas O’Brienas, septynis kartus lenktynių nugalėtojas, tada kalbėjo apie Auguste’o Rodino pasirodymą.

BBC citavo O’Brieną, kuris sakė: „Jis yra super arklys ir tai buvo nuostabi kelionė“.

Auguste’as Rodinas turi šešias pergales per devynis karjeros startus.

skelbimas

Jocėjus Iradas Ortizas jaunesnysis reaguoja su Wyattu Apario (3) po to, kai lapkričio 4 d. Santa Anitos parke laimėjo Breeders’ Cup Classic. („Kyoshi Mio“ / „USA Today Sports“)

Japonijos Derma Sutogaki ir Oshiba Tesoro „Breeders’ Cup Classic“ finišavo antra ir penkta.

„Breeders’ Cup Classic“ varžybose White Abarrio ir Irad Ortiz Jr komanda susikūrė patogią persvarą ir išsilaikė. Derma SotogakiNuotaikingas ralis laimėti 1¼ ilgio.

READ  Vince'o Matthewso olimpinio draudimo panaikinimas

Christophe’as Lemaire’as, Japonijos lenktynių asociacijos pirmaujantis 2023 m. žokėjus, vėl susivienijo su Derma Sotogaki po 3 metų amžiaus Mind Your Biscuits ir užėmė šeštąją vietą Kentukio derbyje gegužės mėnesį.

Derma Sotogaki (kairėje), vairuojama Christophe’o Lemaire’o, „Breeders’ Cup Classic“ finišuoja antra. (© Katsumi Saito / per Sankei)

Jockey Yuga Kawada ir Ushba Tesoro, gimę Orviverio, 2023 m. kovo mėn. Dubajaus pasaulio taurės laimėtojo, taip pat atstovauja JRA 12 žirgų senjorų lenktynėse. Oshba Tesoro užėmė penktą vietą.

Taip pat šeštadienį trenerio Toru Hayashi naujokė Songline (Keita Tosaki) užėmė penktą vietą Veisėjų taurės mylioje. Pirmąją vietą užėmė „Masters of the Seas“ (William Buick). Wayne’as Carnelianas (Kosei Miura) finišavo 11-as.

Ankstesnėse lenktynėse treneris Takahisa Tezuka užėmė penktą vietą su Wayne’u Marlinu (Demuro) Breeders’ Cup kumelių ir kumelių velėnoje. Frankie Dettori nuvažiavo „Inspiral“ į pergalę.

Taip pat šeštadienį Ortizas važiavo Goodnight Olive ir laimėjo 2¾ ilgio Breeders’ Cup Fely & Mare Turf Sprint.

Amerikoje gimęs grynaveislis Yugiri Jis buvo antroje vietoje. Yuugiri priklauso japonų veisėjams Sekie ir Tsunebumi Yoshihara.

Galutinis finišas buvo pakankamai dideliame lauke dviem žirgams Mikis JeilisVadovauja Kenichi Ikezoe.