Aston Villa Europos lygos rungtynės parodytos po pergalės

Du pavėluoti įvarčiai suteikė „Hibernian“ neįkainojamą pranašumą, kad Šveicarija patektų į Europos lygos atrankos rungtynių antrąjį etapą su „Lucerne“.

Joe Newello veržlūs momentai prastai antrame kėlinyje suteikė „Premier“ lygai pranašumą.

Ir nors Ismailo Bekos smūgis galva išlygino rezultatą per 10 minučių, pirmasis Dylano Fenty įvartis ir 90-ąją minutę Jordano Obitos smūgis atidarė dviejų įvarčių pranašumą ir priartino atkrintamąsias su „Aston Villa“.

Antrosios rungtynės vyks Liucernoje kitą ketvirtadienį (19:45) GMT, o jei Hibsas laikysis tvirtai, tarp jų ir grupių etapo stos tik „Premier“ lygos varžovai.

Pirmas kėlinys įsibėgėjo žaibiškai. „Lucerne“ dominavo kamuolius, abi komandos plušėjo ir trinktelėjo, tačiau vartų judėjimo prasme buvo mažai.

Artimiausias Hibsas įvyko, kai Martinas Boyle’as paleido stingusį važiavimą, kurį turėjo apsukti Pascalis Lauritzas. Newellas taip pat buvo užsiėmęs blokuodamas Piusą Dorne’ą su biomase dėžėje.

Anglijos rinktinės saugas pradėjo antrąjį kėlinį, kuris gali ilgai gyvuoti Hibso gerbėjų prisiminimuose Easter Road. Praėjus sekundėms iki pirmojo kėlinio, jis paleido kamuolį į viršutinį kampą nuo vartų krašto, kad paleistų Leithą.

Tačiau pažanga truko neilgai. Hibsas nesusidūrė su 6 pėdų 6 pėdų ūgio Beka gynybiniu gynėju, kuris kažkaip nusileido iš kampo ir žvilgtelėjo į Davidą Marshallą.

Tačiau Hibbso tikėjimas nesusvyravo. Luzern nesugebėjo atlikti skersinio, todėl Adam le Fondre galėjo valdyti kamuolį, apsisukti ir skersuoti pažymėtą Fenty, kuris galva iš arti galva smūgiavo iš arti Hibso debiuto metu.

Kai Luzern lavonai buvo išmesti į priekį, siekdami išlyginti rezultatą, Obita užklupo nevykusį perdavimą ir spruko link vartų, smūgiuodama į apatinį kampą, suteikdama Hibsui įtvarą antrajame etape Šveicarijoje.

Rungtynių žaidėjas – Dylanas Fenty („Hibernian“)

Ar Lee Johnsonas rado finišą, kuris pakeis Keviną Nisbetą? Fenty nenuilstamai dirbo visą naktį.

Hibsas atsimuša į kraštą, analizuodamas Vilos lygiąsias

Lee Johnsonas nebijo priimti kritikos iš savo pusės. Po pralaimėjimo „St Mirren“ komandai jis suabejojo ​​savo žaidėjų kova ir troškimu.

READ  Newgarden laimėjo Sent Luisą, čempionatas neapsisprendė

Jie jam atsakė čia ir tam tikru būdu. Po burtų traukimo Liucerne nervai šoktelėjo ir Šveicarijos rinktinei pasisekė, kad du žaidėjai nebuvo išsiųsti.

Lietuvos teisėjas Robertas Valikonis buvo atlaidus, o Dylanas Levittas ir Newellas – ne. Mesdami keturis iš eilės iššūkius, jie davė toną savo komandos draugams.

Hibsas nenorėjo sutikti su kaklaraiščiu. Jie to norėjo labiau. Minia juo vaišinasi. Dabar Hibsas yra mėgstamiausias, kuris po kelių savaičių prisijungs prie „Villa“.

Ką jie pasakė

„Hibernian“ režisierius Lee Johnsonas: „Tai buvo puikios futbolo rungtynės. Pasakiau žaidėjams, kaip jais didžiuojuosi. Ir tai nustato ženklą.

„Namuose vėl įmušėme tris įvarčius – turime įvarčius savyje. Daug ką reikia padaryti, užtenka greitai įmušti du įvarčius. Ten teks kartoti darbo tempą.”

Kas tada?

„Hibernian“ sekmadienį (15:00 GMT) lankysis „Motherwell“ Škotijos „Premier“ lygoje prieš kitą ketvirtadienį vyksiantį atsakymą Liucernoje (19:45).