„Arsenal Women“ 3:0 Linköping: „Arsenal“ pergale pradėjo savo moterų čempionų lygos atrankos kampaniją | futbolo naujienos

Pranešimas apie „Arsenal“ pergalę 3:0 prieš „Linkoping“ Čempionų lygos atrankos rungtynėse. Antrojo kėlinio įvarčiai – Kaitlyn Ford, Lena Hurtig ir Stina Blackstenius. Šeštadienį „Arsenal“ susitiks su „Paris FC“ dėl galimybės patekti į antrąjį atrankos etapą.

22:51, Jungtinė Karalystė, trečiadienis, 2023 m. rugsėjo 6 d

„Arsenal“ moterų Čempionių lygos atrankos kampanija prasidėjo pergalingai – Jono Edvallo auklėtiniai Švedijoje 3:0 įveikė „Linkoping“.

Antrajame kėlinyje Caitlin Ford (53), Lena Hurtig (81) ir Stina Blackstenius (90) pergalingai pradėjo sezoną „Arsenal“ ekipai, kuri dabar šeštadienį susikaus su Prancūzijos klubu Paryžiaus „Saint-Germain“ dėl šanso tapti antruoju. vieta. Atrankos turas – turas prieš grupės etapą.

Alessia Russo, Amanda Ellstedt ir Chloe Lacasse debiutavo „Arsenal“ Švedijoje.

Po įtempto pirmojo kėlinio, kurio metu Kimas Little’as anksti atrėmė baudinį, visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje, kai Fordas ir Hurtigas smūgiavo galva į vartus, kol Blackstenius užbaigė vakarą, kuris galiausiai buvo patogus Arsenal.

Arsenalo komandos naujienos: Rousseau pirmasis pasirodymas | Midus ant suolo

Jonas Edvall į starto sudėtį įtraukė naujus kontraktus Alessia Russo, Amandą Ellstedt ir Chloe Lacasse, kad galėtų susikauti Linköping.

Po devynių mėnesių pertraukos Beth Mead ilgai lauktą sugrįžo į rungtynių dieną, kai Edival paskyrė ją ant Arsenalo suolo.

Buvo ir daugiau teigiamų naujienų „Arsenal“, kuris po devynių mėnesių praleidimo dėl kelio traumos ant suolo paskyrė Anglijos rinktinės žaidėją Beth Mead.

„Arsenal“ dabar ruošiasi paskutinėms rungtynėms šeštadienį su Paryžiumi.

Edival giria naujų kontraktų poveikį

„Arsenal“ treneris Jonas Edvall pasakoja apie savo naujų žaidėjų pasirodymą:

„Mums labai svarbu turėti galimybę žaisti su krašto puolėjais, kurie gali žaisti plačiau ir spausti situacijose vienas prieš vieną. Esu tikrai patenkintas Chloe.” [Lacasse] Taip yra todėl, kad jis labai panašus į Beth Mead.

READ  IX antraštinės dalies Eleni moterų antplūdis iš tarptautinės scenos

„Tai suteikia mums gerą gylį ir kokybę dešinėje pusėje. Tada mes turime Kaitlyn Ford ir Lena Hurtig kairėje pusėje, kurios yra panašios žaidėjos tuo, kaip gali apsaugoti kamuolį ir įmušti dešine koja. Man patinka mūsų pasirinkimai. .

„Manau, kad laikas yra būtinas, kai stengiamės tobulinti kokybę ir neturėjome daug laiko. Taigi, atsižvelgiant į mūsų pasiruošimą, manau, jie tai padarys.” [the new signings] Šiandien viskas buvo puiku.”

Kas toliau laukia „Arsenal“ Čempionų lygoje?

Rugsėjo 9 d., šeštadienį, Linkopinge vėl susikaus su Paris FC nugalėtoju. Pradžia 14 val.

Kada prasideda WSL sezonas?

2023–2024 m. moterų Superlygos sezonas prasidės spalio 1 d., kai „Arsenal“, kuris praėjusį sezoną užėmė trečią vietą, „Emirates“ stadione pradės kampaniją prieš „Liverpool“.

WCL: „Celtic“ ir „Glasgow City“ pergalės

Keltų Komanda užfiksavo savo pirmąją pergalę Čempionų lygos rungtynėse, nes Kelly Clarke įvartis antrajame kėlinyje 1:0 įveikė Osle „Brondby“.

Ryškus Clarke’o užbaigimas po kampinio 68-ąją minutę leido „Celtic“ patekti į savo pirmojo rato grupės finalą, kur žais su „Valerenga“.

Glazgo miestas Vietą A grupės finale jie užsitikrino anksti ryte 2:0 įveikę „Shelbourne“ ir dabar susikaus su lietuvių „Gintra“.

Kingos Kozak pastangos Glazgo ekipai prieš pat kėlinį pataikė į skersinį, o Brenna Lovera ir Lauren Davidson antrajame kėlinyje įmušė škotus.

Kitas Glazgo varžovas Gentra išmušė „Cardiff“ iš varžybų dėl dviejų Nigerijos puolėjos Juliet Bassey įvarčių Šiauliuose ir užtikrino pergalę 2:0.

Airijos lygos čempionai KliftonvilisPirmosios Čempionų lygos rungtynės baigėsi Lisabonos „Benfica“ pralaimėjimu 8:1.

Pirmajame kėlinyje „Benfica“ išsiveržė į priekį Marie Danjou smūgiu galva, o po Fionnula Morgan įvarčio tolimesnės Lucia Alves ir Andrea Falcone pastangos kėlinio kėlinio šeimininkus išvedė 4:0.

READ  Savaitės nuotykių naujienos: pasaulio rekordininkai - 100 malūnininkų, tuščiosios eigos slidinėjimas ir dar daugiau

Lara Martins antrojo kėlinio pradžioje pridėjo dar du „Benfica“ įvarčius, o Caitlin McGuinness įmušė pirmąjį „Cliftonville“ įvartį Europoje, kol Alvesas ir Beatriz Nogueira padidino portugalų pranašumą.

Kaip sekasi Čempionų lygos atrankos varžybos…

Pirmąjį Čempionų lygos atrankos ratą sudaro dvi atkrintamosios rungtynės. Kaip buvo pranešta anksčiau, rugsėjo 9 d., šeštadienį, „Arsenal“ susitiks su „Paris FC“ dėl patekimo į antrąjį atrankos etapą.

Antrajame rate kanonieriai susikaus tik su viena komanda. Jie žais pirmyn ir atgal, siekdami patekti į Čempionų lygos grupių etapus.

Šiame etape varžysis „Wolfsburg“, „Paris Saint-Germain“, Madrido „Real“, „Sparta Praha“, „PK Hacken“ ir „Manchester United“.

Spalio mėnesį bus sužaistos antrojo rato atkrintamosios rungtynės ir paaiškės 12 komandų, kurios lapkritį grupėse prisijungs prie automatinio atrankos turnyro „Barcelona“, Liono, Miuncheno „Bayern“ ir „Chelsea“.

Kaip sekti WSL čempionatą „Sky Sports“ skaitmeninėse platformose

Stebėkite visas naujausias moterų superlygos naujienas SkySports.com svetainėje ir programėlėje, įskaitant išskirtines funkcijas ir interviu, taip pat skirtą tiesioginį tinklaraščio reportažą ir žaidimo klipus iš tiesioginių „Sky Sports“ rungtynių.

„Sky Sports“ skaitmeninėse platformose ir „YouTube“ kanale taip pat galite žiūrėti nemokamus visų šio sezono WSL rungtynių akcentus, o visos rungtynės ir toliau bus rodomos „Sky Sports Football“, taip pat „Sky Showcase“, pasiekiamoje visuose „Sky“ namuose. net ir be „Sky Sports“ paketo. , suteikiant varžyboms didesnį matomumą.

Be lygos aprėpties ir matomumo visuose pagrindiniuose „Sky Sports“ socialinės žiniasklaidos kanaluose, @SkySportsWSL Twitter kanalas išliks viso „Sky Sports“ Barclays FA WSL turinio namais.

Sky Sports WSL TikTok paskyra suteikia gerbėjams 360 laipsnių lygos aprėptį ir suteikia jiems išskirtinę prieigą prie naujų mėgstamų žaidėjų. Smagių iššūkių ir interviu metu kartu su filmuota medžiaga užkulisiuose žiūrovai susipažins su WSL asmenybėmis ir pamatys sportą iš naujų kampų.

READ  Bogdanovičius įvedė Serbiją įveikdamas Lietuvą ir pateks į pasaulio čempionato pusfinalį

Tuo tarpu gerbėjai taip pat gali neatsilikti nuo visko tiek aikštėje, tiek už jos ribų, kai grįžta trys žaidėjai ir podcast’as, kurį veda Caroline Parker.