„Arsenal“ įveikė Ciurichą, „Manchester United“ nusileido „Real Sociedad“.

Cristiano Ronaldo grįžo į pradinę sudėtį, tačiau „Real Sociedad“ Europos lygos atidarymo rungtynėse „Old Trafford“ stadione 1:0 įveikė „Manchester United“. (Daugiau futbolo naujienų)

Nepavykus užsitikrinti persikėlimą į Čempionų lygos klubą, žvaigždės puolėjas pirmą kartą nuo 2002-ųjų su Lisabonos „Sporting“ turėjo tenkintis tuo, kad žais Europos antros lygos varžybose.

Paskutinį kartą Ronaldo rugpjūčio 13 d. pralaimėjo „Brentford“ 4:0, o „United“ iškovojo keturias „Premier“ lygos pergales iš eilės. „United“ treneris Ericas Ten Hagas per savo pergalių seriją naudojo Portugalijos žvaigždę nuo suolo.

Prieš pradines grupės rungtynes ​​jie tylos minute pagerbė karalienės Elžbietos II, kuri ketvirtadienį mirė eidama 96 metus, atminimą.

Abi komandos nešiojo juodus raiščius, o vėliavos „Old Trafford“ buvo iki pusės stiebo.

„Klubas pripažįsta jos didžiulį indėlį į visuomeninį gyvenimą, įskaitant sportą, tiek čia, JK, tiek visoje Sandraugoje, tiek visame pasaulyje“, – sakoma „United“ pranešime.

Jaunuolis brazilas Marquinhosas debiutavo „Arsenal“ įmušdamas pirmąjį įvartį ir asistuodamas antrajame rezultatu 2:1 prieš Ciurichą įveikęs grupės etapą.

Eddie Nketiah pelnė pergalingą įvartį po to, kai Zurichas išlygino rezultatą 11 metrų baudiniu už savo pražangą, kai „Arsenal“ sekmadienį atkovojo 3:1 pralaimėjimą prieš „United“ – tai pirmasis pralaimėjimas „Premier“ lygoje šį sezoną.

„Lazio“ savo kampaniją pradėjo 4:2 įveikęs „Feyenoord“, tačiau italų „Roma“ 2:1 pralaimėjo Bulgarijos „Ludogorets“.

Trečiosios pakopos Europos konferencijų lygoje „West Ham“ atsigavo antrajame kėlinyje ir Londone 3:1 nugalėjo Rumunijos FCSB.

Priešingai, „Villarreal“ 4:3 įveikė Poznanės „Lech“, o „Fiorentina“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Latvijos čempione RFS.

„Premier“ lygos rungtynių tarp Nicos ir Kelno pradžia vėlavo dėl „Allianz Rivera“ stadiono tribūnose kilusių sirgalių muštynių. Startas atidėtas 55 minutėmis. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

READ  „Totem“ prognozuoja pasaulinį „Sundance“ dramatiško pavadinimo „Lėtas“ pardavimą – galutinis terminas

Europos lyga

Brice’as Mendesas antrajame kėlinyje „Old Trafford“ stadione realizavo baudinį „Real Sociedad“ ekipai, pataikęs į apatinį Davido de Gea vartų kampą. Vienuolikos metrų baudinį už rankinį kamuolį paskyrė gynėjas Lisandro Martinezas. Tai buvo pirmoji „Real Sociedad“ pergalė prieš „United“ Europos varžybose.

Nketiah ir Marquinhos duetas pasidalijo lemiamomis „Arsenal“ pergalės akimirkomis, o JAV vartininkas Mattas Turneris debiutavo „Gunners“ gretose po vasaros perėjimo iš „New England Revolution“ Major League Soccer.

„Nketia“ antrajame kėlinyje smūgiu galva pataikė tarp Ciuricho vartininko Yannicko Brecherio kojų po Marquinhoso perdavimo, kuris šią vasarą prisijungė prie „Arsenal“ iš San Paulo.

Londono klubui sugrįžus į Europos futbolą po vienerių metų pertraukos, 19-metis Marquinhosas į viršutinį kampą pataikė Nikitos skersinį iš kairės į šoną ir 16-ąją rungtynių minutę užbaigė sklandžią kontrataką.

Nepaisant „Arsenal“ dominavimo, aikštės šeimininkai išlygino rezultatą likus minutei iki pertraukos, kai Merlindas iš baudos aikštelės neteisinga kryptimi pasiuntė Crezio Turnerį.

Toje pačioje A grupėje PSV Eindhoven susilygino su Bodeau/Glimt 1:1.

Bulgarijos „Ludogorets“ klube įvarčius pelnė brazilų puolėjas Nonato.

Po Jose Mourinho „Roma“ pergalės praėjusį sezoną inauguracinėje Europos lygoje, treneris siekia trečiojo Europos čempiono titulo po pergalės su „Porto“ 2003 m. ir „Manchester United“ 2017 m.

Vidurio puolėjas Tammy Abrahamas Mourinho nepasinaudojo dėl peties problemos.

„Lazio“ stadione „Stadio Olimpico Roma“ neabejotinai pralenkė „Feyenoord“ – per mažiau nei pusvalandį įmušė tris įvarčius, po vieną – Luisas Alberto, Felipe Andersonas ir Matthiasas Vecino. Antrąjį savo įvartį Vecino pridėjo antrajame kėlinyje, kol Santiago Jimenez padidino skirtumą Nyderlandų rinktinei.

Italijos valdžia uždraudė olandų klubo sirgaliams keliauti į Romą, kai 2015 metais jų sirgaliai susirėmė su policija ir apgadino istorinį fontaną.

READ  Bitget Exchange Crypto baigia kriptovaliutų registraciją Lietuvoje

Michy Batshuayi pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir padovanojo „Fenerbahče“ namuose 2:1 pergalę prieš Kijevo „Dinamo“.

Pirmajame kėlinyje Willianas Jose pelnė baudinį per atidėjimo laiką, o vėliau pridėjo dar vieną baudą, kai „Real Betis“ 2:0 nugalėjo Helsinkį.

Europos konferencijų lyga

„West Ham“ žaidėjas Jarrodas Bowenas atmetė Andre Cordia metimą pirmajame kėlinyje, įmušdamas 11 m. baudinį, o po to, kai pakaitalas Michaelas Antonio smūgiavo į Londono stadioną, po prastos „Premier“ lygos sezono pradžios.

Francisas Coquelinas likus minutei iki laiko pabaigos įmušė įvartį, kad „Villarreal“ iškovojo pergalę.

Prieš keturis mėnesius „Villarreal“ pateko į Čempionų lygos pusfinalį, tačiau praėjusį sezoną Ispanijoje užėmė septintąją vietą, tačiau turėjo tenkintis Europos lygos titulu.

Antrą kartą vykstančioje Europos konferencijų lygoje Kosovo, Lichtenšteino ir Lietuvos komandos apdovanojo savo šalis pirmą kartą UEFA varžybų grupių etape.

Visos jų rungtynės baigėsi lygiosiomis. Kosovo „Balkany“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Cluj“, o Lichtenšteino „Vaduz“ ir Lietuvos „Gallegis“ sužaidė dvejas rungtynes ​​be įvarčių atitinkamai su „Apollon Limassol“ ir „Slovan Bratislava“.

Škotijos komanda „Hearts“ Edinburge taip pat 4:0 įveikė Basaksehir, o Fabio Silva vėlyvas baudos smūgis leido „Anderlecht“ 1:0 nugalėti „Silkeborg“.