Antroje FIFA pasaulio čempionato pusėje JAV kovos su Graikija

Naujojo Orleano puolėjas Brandonas Ingramas per 2023 m. FIBA ​​Pasaulio taurę galbūt dar nepateikė didelių individualių skaičių, tačiau JAV krepšinio komandai tai pavyko pirmadienį, 109:81 nugalėjus Graikiją. Amerikiečiai po kėlinio pirmavo 23:19, o įpusėjus 50:37, o antrajame kėlinyje dominavo prieš Giannis Antetokounmpo neturinčią Graikijos komandą. Šis rezultatas užtikrino JAV vietą antrojo etapo grupės žaidime, kuri garantuotai pateks tarp dviejų geriausių komandų C grupėje, nepaisant trečiadienio 0:2 Jordanijos (3:40 val. vidurio, ESPN2) baigties.

Ingram taip pat prisijungė prie JAV pergalių prieš Naująją Zelandiją ir Graikiją Iš viso 33 minutės, 10 sekundžių apytiksliai prilygsta jam vidutiniškai per rungtynes ​​Naujajame Orleane (34,2 minutės 2022–2023 m., antras komandoje už CJ McCallumo 35,3). Ingramas komandiniame žaidime pelnė 7 taškus, atkovojo penkis kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o jis atliko tik aštuonis metimus ir pelnė tris krepšius. Antroji komanda, kuri pateks iš C grupės, paaiškės trečiadienio rungtynėse tarp Graikijos (1-1) ir Naujosios Zelandijos (1-1).

Kituose pasaulio čempionato veiksmuose, kuriuose dalyvauja Naujojo Orleano žaidėjai:

sekmadienis
Lietuva 96, Meksika 66
„Pelicans“ centras Jonas Valančiūnas iškovojo antrąjį dvigubą dublį iš eilės, nors abiejose rungtynėse sužaidė mažiau nei 20 minučių, o lietuvis (2-0) garantavo patekimą į kitą grupės etapą. Pirmąją vietą D grupėje lems antradienį vyksiančios Lietuvos rungtynės su Juodkalnija (2:0), kuri fiksavo ryškias pergales prieš Egiptą ir Meksiką.

Valančiūnas pasaulio čempionate užima 11/20 (55 proc.) ir atkovojo 10 kamuolių ant 22 savo lentų.

Vokietija 85, Australija 82
Po trijų minučių Australijos rungtynių su Suomija, vienerių metų veteranas Tysonas Danielsas patyrė nedidelį pralaimėjimą. Jei Australija nori pakilti iš E grupės, antradienį (6.10 val.) ji turi susikauti su Japonija.