Antrą vietą užėmusią Arizoną nuliūdino Prinstonas pirmame NCAA turnyro rate

15-ą vietą užimanti Prinstono Tigers komanda ketvirtadienį NCAA turnyro pirmojo rato rungtynėse 59:55 nugalėjo 2-ąją Arizonos Wildcats.

Azuolas Tubelis pelnė 22 taškus ir pirmavo „Wildcats“, tačiau jam ir jo komandos draugams tai buvo toli gražu ne grynas žaidimas.

Toplis šešis kartus apvertė kamuolį ir kovojo su aikštele prieš Prinstono komandą, kuri buvo užsikimšusi dažais ir paleido metimus per tritaškių liniją.

Arizona atmušė 3 prieš 16 ir tik septynis kartus pasiekė juostą puolime. Tuo tarpu „Tigrai“ atsilaikė, nors pataikė 41% ir tik 4 iš 25 iš trijų.

„Šiandien sutikome gerą komandą, kuri žaidė tinkamus žaidimus tinkamu laiku“, – sakė treneris Tommy Lloydas. „Kai turėjome progų, negalėjome pakankamai atsiskirti nuo jų. Taip atsitinka, kai sugebi neatsilikti nuo krepšinio rungtynių.

„Jie leido pakankamai žaisti, bet mes tiesiog to nepadarėme.

Prinstonui Toussaintas Evopoumoune’as pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Arizonoje Tubelis ir centras Oumaras Ballo atliko didžiąją dalį savo komandos puolimo, kartu sudėję 35.

Ballou pridėjo 13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o gynėjo Courtney Ramey aštuoni taškai buvo didžiausias Arizonos komandos indėlis iš perimetro.

„Wildcats“ pirmavo 31:30 po kėlinio kėlinio, kai Prinstonas pirmavo 8:0, o iš viso aštuoni žaidėjai, be Tubelio ar Ballo, prisidėjo.

Trys pagrindiniai „Wildcats“ krašto puolėjai Rami, Cedricas Hendersonas jaunesnysis ir Billy Larsonas surinko tik du taškus ir iš viso atliko keturis bandymus.

Tuo tarpu Lloydas atliko pusiau netvarkingą rotaciją, pažymėdamas pirmakursį centrą Henri Veesaarą iš pertraukos, kurią jis paskyrė po to, kai „Wildcats“ leido tiesiai išmušti.

Įpusėjus kėliniui „Tigrai“ pirmavo „Wildcats“ taškais 24:16. Ir jie toliau dominavo rungtynėse iki antrojo, gavę keletą ankstyvų smūgių.

READ  Susipažinkite su stipruoliu Seanu Gillenu: žmogumi, turinčiu kalorijų, angliavandenių ir konkurencijos

Antrajame kėlinyje „Wildcats“ padidino persvarą iki dviženklio kelių taškų skaičiaus, bet Prinstonas atsiliko 55:54 likus žaisti 2:24 ir galutinai išsiveržė į priekį 2:03.

Metikas, Pac-12 čempionatą laimėjęs atmušėjas, likus 14 sekundžių nepataikė į ginčijamą tritaškį, kuris galėjo išlyginti rezultatą. Kerras Kriisa taip pat nepataikė iš toli po atšokusio kamuolio, nes „Wildcats“ nepataikė visų penkių metimų atkarpoje ir priartino Princetoną prie pražangos linijos.

„Jei norite būti puikus žaidėjas, norite būti puikus treneris, mes visi turime iš to pasimokyti“, – sakė Lloydas.

„Turime grįžti atgal ir išsiaiškinti, kas atsitiko, ir suprasti, kaip verta 10–12 taškų padidinti likus 10 minučių, uždėti plaktuką ant žmonių, neleisti žmonėms grįžti į žaidimą.

Antrajame Pietų regiono etape Princetonas pateko į septintąją vietą Misūryje. „Tigers“ 76:65 įveikė Jutą.

Ketvirtadienis buvo įvykęs trečius metus iš eilės ir vienuoliktą kartą, kai 15-oji vieta laimėjo pirmojo rato rungtynes. Arizona yra vienintelė mokykla, kuri du kartus atsidūrė neteisingoje pusėje, nes 1993 m. ji pralaimėjo Steve’ui Nashui ir Santa Clarai.

„Puikus fantazijos jausmas“, – sakė „Tigrų“ sargas Mattas Aluko.

„Šioje scenoje įveikti tokią puikią komandą yra labai ypatingas jausmas. Tačiau negaliu pasakyti, kad esu nustebęs. Ši komanda visus metus buvo tikrai gera, labai drąsi. Ant popieriaus tai atrodytų kaip didžiulis nusiminimas. Bet mes tikime vieni kitais ir tikime, kad esame komanda.” Tikrai gerai.”

Prinstonas pirmą kartą nuo 1983 metų sieks laimėti dvejas čempionato rungtynes.