Antitokonmo turi 42 taškų pranašumą prieš „Bucks“ ir aplenkė „Pelicans“ 128:119

NEW ORLEANS (AP) – Giannis Antetokounmpo pelnė 42 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, kai grįžo po vienerių rungtynių pertraukos, o Milvokio „Bucks“ vėlai įveikė Naująjį Orleaną ir pirmadienio vakarą 128:119 įveikė „Pelicans“.

Brookas Lopezas sumaišė keturis tritaškius su oportunistiniu žaidimu ir pelnė 30 taškų „Bucks“ komandai, kuri ketvirtajame kėlinyje pirmavo net 18 taškų, kol „Pelicans“ nusileido iki 117:114 po išblėsusio CJ McCollumo.

Buvusi „Pelicans“ žvaigždė Junioras Holiday atsakė vėlyvu trigubu, o Lopezas netrukus po to pelnė įvartį ir patvirtino rezultatą ir užsitikrino ketvirtąjį Naujojo Orleano pralaimėjimą iš eilės po septynerių pergalių serijos.

Milvokis ilgą laiką išlaikė dviženklį pranašumą, o galingas puolėjas Zionas Williamsonas didžiąją rungtynių dalį nusivylė „Pelicans“.

Daugiausia saugomas Holiday, Williamsonas per pirmuosius tris kėlinius pelnė devynis taškus, o per paskutines 12 minučių pelnė devynis taškus ir užbaigė 18 taškų.

Williamsono susierzinimas buvo akivaizdus, ​​kai trečiajame kėlinyje jis buvo įvertintas technine pražanga, kai piktai kalbėjo su oficialiu Johnu Conley. Tačiau jo vėlyvas smūgis padėjo pasiekti rezultatą 22:7.

Jonas Valančiūnas Naujojo Orleano ekipoje pelnė 37 taškus ir atkovojo 18 kamuolių, tačiau antrajame kėlinyje pataikė tik vieną iš septynių tritaškių.

Holiday baigė 18 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų „Bucks“ ekipoje, kuri laimėjo 10-ą kartą per 13 rungtynių.

Joe Inglesas „Bucks“ ekipoje debiutavo kaip atsarginis po beveik 11 mėnesių atsigavimo po kelio operacijos, kuria buvo siekiama pataisyti suplyšusį ACL. Pirmą kartą žaidęs nuo sausio 30 d., kai buvo Jutos komandoje, Engelsas matė 15 minučių veiksmo, bet prametė visus keturis metimus – visus iš 3 taškų nuotolio – ir įvarčių neįmušė.

Keliems „Bucks“ gynėjams anksti bandant nukirsti Williamsoną nuo krepšio, kamuolys buvo linkęs rasti Valančiūną perimetre. Senjoras lietuvis pataikė 6 iš 8 tritaškių bandymų ir vien per pirmąjį kėlinį pelnė 28 taškus – o Naujajam Orleanui viso to reikėjo, kad neatsiliktų nuo „Bucks“.

READ  Lietuvos geležinkeliai nustoja gabenti kalį Baltarusijoje

Antetokounmpo, grįžęs po skaudančio kairiojo kelio, per pirmąjį kėlinį pelnė 26 įvarčius nuo 3 metimų kombinacijos iki Eurostep pražangos gynėjų minioje, aukštai alėjoje.

Pirmajame kėlinyje „Milwaukee“ pirmavo net 11 taškų, kai „Antetokounmpo 3“ padarė rezultatą 38:27. Naujasis Orleanas kelis kartus pelnė du taškus prieš kėliniui pasibaigus „Bucks“ pranašumu 66:61.

Užuomina

„Bucks“: Patas Connaughtonas pelnė 11 taškų. … rezultatu 54:42 nugalėjo Naujasis Orleanas. … Antetokounmpo pataikė 17 iš 22 baudų metimų. … iš viso nušovė 55,6 % (45 iš 81), įskaitant 13 iš 40 iš gylio.

Pelicans: F Brandonas Ingramas (sumuštas kairiojo piršto pirštas) praleido 11-ąsias rungtynes ​​iš eilės. … F Larry Nance jaunesnysis atsisėdo. Su skausmu dešinėje Achilo sausgyslėje. …pataikė 18 iš 45 3 ir iš viso pataikė 42,2 % (42 iš 99). … namuose pralaimėta pirmą kartą per aštuonias rungtynes.