Amanas Shrawatas laimėjo pirmąjį Indijos auksą – „The New Indian Express“.

pateikė Ani

Pontevedra: Indijos komanda pasaulio U-23 imtynių čempionate šeštadienį iškovojo didžiausią pergalę, nes Indijos jaunuolis Amanas Sehrawatas šeštadienį pateko į istoriją, tapdamas pirmuoju imtynininku iš Indijos, iškovojusiu aukso medalį Pasaulio U-23 imtynių čempionate Pontevedroje. , Ispanija.

Europos jaunių sidabro medalį iškovojusį turką Ahmetą Domaną mače dėl aukso 12:4 įveikė 16-metis Amanas Sehrawatas.

Olimpinių žaidynių medalininkai Bajrang Punya ir Ravi Kumar Dahiya ankstesnėse varžybose pateko į savo lygos finalą, tačiau sugebėjo iškovoti tik sidabro medalį.

Anksčiau šiais metais Amanas Sahrawatas iškovojo AFC U-23 čempionato auksą ir AFC U-20 čempionato sidabrą.

Indija 2022 m. pasaulio imtynių U-23 čempionate užėmė šeštąją vietą ir iškovojo šešis aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Sagan Bhanwala pasaulio U-23 imtynių čempionate iškovojo bronzos medalį ir tapo pirmuoju graikų-romėnų imtynininku iš Indijos, kuris tai padarė anksčiau nei Vikas ir Nich.

Imtynininkas kitame etape įveikė ukrainietį Dmitrą Vasetskį ir iškovojo istorinį medalį.

Indas 10-10 taškų įveikė Ukrainos kolegą. Pirmajame rate 3:0 įveikęs lietuvį Estesą Liaojminą, Riyadis ketvirtfinalyje 0:8 nusileido moldovui Alexandrine’ui Goto.

Tačiau Saganas vengia bronzos medalio per pakartojimo sistemą, kai Goto pasiekė 77 kg svorio kategorijos finalą.

Tūzas pasinaudojo galimybe abiem rankomis įrašyti Indijos istoriją.

Varžybose galėjo dalyvauti tik devyni Indijos imtynininkai, nes 21 sportininkas nebuvo leistas atvykti į Ispaniją dėl vizų reikalų.