Al-Qamzi ir Al-Mansoori pasiruošę dideliam išbandymui po sunkios kvalifikacijos dienos Lietuvoje – Naujienos

Abu Dabio komandos pilotai šeštadienį 2023 m. UIM F2 pasaulio čempionate užėmė atitinkamai ketvirtą ir šeštą vietą.

Skaityti daugiau…

pateikė TeamKT

paskelbta: 2023 m. rugpjūčio 12 d., šeštadienis, 22:07

„Team Abu Dhabi“ žaidėjo Rashido Al Qamzi sekmadienį Lietuvos „Grand Prix“ lenktynėse laukia dar vienas griežtas išbandymas, kai jis pradeda savo siekį iškovoti ketvirtą lenktynininko titulą 2023 m. UIM F2 pasaulio čempionate.

Al Qamzi, vairavęs visiškai naują DAC serijos pradžioje, turėjo tenkintis ketvirta vieta kvalifikacijoje, nes Monako atstovas Giacomo Sacchi užėmė „pole“ poziciją prieš naujoką estą Stefaną Arandą ir norvegą Tobiasą Monte Cassą.

Dieną, kuri buvo pažymėta pavojingomis sąlygomis, kai valtys kartais atsimušdavo per vėjo varomas bangas, Abu Dabio „Mansour Al Mansouri“ kvalifikacinėje baudinių serijoje užėmė šeštą vietą.

Al Qamzi, iškovojęs pergales Lietuvos Grand Prix 2017 ir 2019 metais ir besiruošiantis laimėti du savo pasaulio čempionų titulus, dabar nuo rytojaus lenktynių pradžios sieks rimto iššūkio, kad suteiktų sau galimybę vėl laimėti.

Naujojo sezono pradžia visada buvo sunki, nes lenktynių organizatoriams teko atitraukti trasą nuo atšiauriausių sąlygų Klaipėdoje – mieste prie Baltijos jūros.

Abu Dabio komanda Mansour Al Mansouri. – Prisegta nuotrauka

Sąlygomis, kurios nerodė smukimo ženklų, Al Mansoori ir Al Qemzi persikėlė į šešių valčių kvalifikacinį šaudymą ketvirtoje ir penktoje vietoje su Arandu greičiau nei Mintah-Kass ir Saki.

Įpusėjus paskutiniam atrankos etapui Al Qamzi nubėgo greičiausią laiką, o po to, kai geltona vėliavėlė trumpam sustabdė procesą dėl laiko skaičiavimo sistemos problemos, jį pralaimėjo.

Abu Dabio komanda naująjį sezoną pradėjo vedama optimizmo ir ryžto, Al Qamzi nekantrauja papildyti savo tris karūnas Formulėje 2, o Al Mansouri taip pat siekia lyderio pozicijų, praėjusių metų čempionate užėmęs trečią vietą.

Turint didelę patirtį ir atsirandančius talentus, įskaitant septynis Formulėje 2 debiutavusius lenktynininkus, šiandien starto sudėtis sumažėjo iki 18 valčių, kai naujokas lietuvis Egidius Dagelis nepraėjo patikrinimo.

Vėjas, siūbuojantis aukštus dėjimus, pavertė laisvąją treniruotę drąsiųjų kova – Al Qamzi ir Al Mansouri finišavo trečioje ir ketvirtoje vietoje.