Airija Europos jaunimo bokso čempionate iškovojo tris aukso medalius, todėl medalių skaičius išaugo iki aštuonių

Airija Bulgarijoje vykusiame Europos jaunimo bokso čempionate iškovojo tris aukso medalius.

Paskutinėje U18 čempionato sesijoje Sofijoje kapitonas Bobby Floodas (Cabra BC) ir Cluna Darcy iš Toppar Federer Gort baigė įspūdingą įvykį Airijai, nes jie karūnavo atitinkamai lengvo ir sunkiojo svorio čempionus.

Anksčiau pussunkiasvorė Dundalkas Derbla Tinley įveikė ukrainietę Karen Arapetyan ir iškovojo Europos čempiono titulą.

Airijos komanda iš viso iškovojo aštuonis medalius; Trys aukso, vienas sidabro ir keturios bronzos patvirtina talentų iš klubų kalibrą.

Tiesa, Rusijos rinktinės nebuvimas paliko atviras duris, o turnyre dominavo Ukraina ir Airija.

Tai buvo fantastiška pergalė tarptautiniu lygiu Floodui, kuris kitais metais vėl galės dalyvauti varžybose. Jis kovoje dėl aukso medalio svorio kategorijoje iki 71 kg įveikė italą Gabrielį Rontamį.

Jis privertė savo varžovą atsiskaityti ir antrajame, ir trečiame raunde, kelyje į neįtikėtiną sėkmę.

Panašiai sunkiasvorių varžybose Cleona Darcy dominavo ukrainietę Poliną Chirenko. Sofijos salėje kilo didelis triukšmas, nes komandos draugai juos drąsino.

Lietuvos teisėjas rezultatu 29-28 pelnė ukrainiečio naudai, tačiau trys teisėjai ryžtingai pelnė Darcy naudai (30-27), o kitas teisėjas taip pat linktelėjo (29-28).

Anksčiau Tinley (Klan Nova) iškovojo trečiąjį, bet svarbiausią Europos medalį, kai buvo karūnuota U18 lengvo svorio kategorijos čempione.

O anksčiau ji 2018 metais iškovojo Europos sidabro medalį U-14 lygyje ir bronzą jaunių (iki 16 metų) lygyje prieš trejus metus.

Tai buvo pirmas kartas, kai Airija įtraukė boksininkus tokio lygio sunkiasvoriuose, bet, deja, olimpiniame lygmenyje sunkiausias moterų divizionas buvo 75 kg.

Nebuvo džiaugsmo Mayo lengvaatletė Laura Moran (St Ann), kuri atskiru sprendimu 3:2 pralaimėjo čempionės titulą ginančiai ukrainietei Veronicai Nakotai. Tačiau Moranas buvo apdovanotas sidabro medaliu.

READ  Tokijo olimpinėse žaidynėse FACTBOX-koronaviruso protrūkis

Kiti airių medalininkai, visi bronzos medalininkai, yra Patsy Joyce (olimpinė), Georgia Dunn McGovern (Sitanta), Winnie McDonagh (Nielstaunas) ir Katie O’Keefe (Cantork).