GOOOOL Estijai, Estija yra Baltijos taurės čempionė!

Martinas Wedka GOOOOOOOOOAL! Paskirtis Estija! Estijos 2024 m. Baltijos taurės čempionas!

2024 m. birželio 11 d. 14:10 ET

Paskirtis Lietuva

Žr. Bone 3-3 La Serie Y Estija Debe Convertir Para Ser Campione.

2024 m. birželio 11 d., 14:08 ET

Ketvirtas turas: Lietuva turi gyvenimą!

Gran Atajada del Arcuero Jertmonas Para Atajar El Primer Match Point. Ahora Tebe Anodar Lietuva.

Trečias ratas, viskas tiksliai

Abi komandos įmušė įvartį ir serijoje išlygino 3-1.

2024 m. birželio 11 d., 14:06 ET

Antrasis raundas padidina pranašumą

Vėl sužibėjo vartininkas Wallneris. Estija pirmauja 2:0.

2024 m. birželio 11 d., 14:05 ET

Estija aukštyn!

Pirmas baudinių metimų ratas ir Estija dėkoja vartininkui už lietuvio baudos smūgį.

2024 m. birželio 11 d. 14:04 ET

Prasideda baudos metimas!

Pradėkite krauti Lietuva.

2024 m. birželio 11 d. 14:03 ET

90+7' Match En

Rungtynės baigiasi. Po lygiųjų po 90 minučių bus sužaistos baudinių serijos.

2024 m. birželio 11 d. 14:02 ET

90' Estijos atsarginis žaidėjas

Erikas Sorka pakeis Michaelą Schjøning-Larssoną.

2024 m. birželio 11 d. 14:01 ET

90' pokyčiai Lietuvoje

Prie Modesto Vorobjoašo ir Kibro Kasukolovo prisijungia Domantas Antanavičius ir Linas Klimavičius.

2024 m. birželio 11 d. 14:00 ET

83' Estijos keitimas

Arturas Pikk pateko į Danilo Kuraksino vietą.

2024 m. birželio 11 d. 13:56 ET

⚽ 82' GOOOOOOAL Estijai!

Estijos GOL! Markas Andersas Lebigas aprovechó una falla en la defence y logró definir Ante la salida del arquero konkurentas.

2024 m. birželio 11 d. 13:52 ET

80' Paskutinės 10 minučių

Konkurse dar yra daug laiko surasti nugalėtoją.

2024 m. birželio 11 d. 13:50 ET

75' yra paskutinė rungtynių trukmė

Žaidimo pabaiga arti. Kol kas rezultatas lygus 0-0 ir nei vienai komandai nepavyksta palaužti varžovų.

2024 m. birželio 11 d. 13:48 ET
READ  Lietuvos žiemos čempionų varžybose „Danas Robis“ paleido Simoną Philį 100 nemokamų varžybų

71' Keitimai Lietuvoje

Pas Paulių Golubicką ir Artūrą Dolžnikovą atvyksta Arvydas Novikovas ir Giedrius Matulevičius.

2024 m. birželio 11 d. 13:46 ET

Liko 70'20 minučių

El partido dotavia teja macho que dear. Los equipos carsen de ideas para poder generador opciones de col.

2024 m. birželio 11 d. 13:42 ET

68' B

Estija tai turėjo. Geras Vetkal metimas iš vidutinio nuotolio, bet oste

2024 m. birželio 11 d. 13:39 ET

64' Keitimas į Lietuvą

Armandą Kušį keičia Valdas Poulakas.

2024 m. birželio 11 d. 13:28 ET

62' Estija atlieka keitimą

Markas Andersas Lebigas ir Martinas pakeičia Alexą Mathiasą Tomą ir Henri Anier.

2024 m. birželio 11 d. 13:27 ET

55' Viskas labai tylu

Rungtynėse komandos neparodė nieko įdomaus. Jie vienas kito tikrai nežeidžia.

2024 m. birželio 11 d. 13:23 ET

50' Pirmosios antrojo kėlinio minutės

El partido no cambia macho. Sigue empatado el marcador.

2024 m. birželio 11 d. 13:17 ET

Prasideda antrasis kėlinys

Rungtynės tęsiasi. Komandose jokių pasikeitimų.

2024 m. birželio 11 d. 13:06 ET

45+1+ Pirmojo kėlinio pabaiga

Pirmųjų 45 minučių pabaiga. Lietuva ir Estija sužaidė lygiosiomis be įvarčių.

2024 m. birželio 11 d. 12:49 ET

45' pratęsimo laikas

Pirmajame kėlinyje bus žaidžiama dar viena minutė.

2024 m. birželio 11 d. 12:48 ET

40' Paskutinės penkios minutės

Rungtynės vis dar lygios. Mes nekantraujame dėl finalo.

2024 m. birželio 11 d. 12:46 ET

35' Paskutinė pirmojo kėlinio atkarpa

Iki pirmojo kėlinio liko 10 minučių… šansų įmušti dar nedaug.

2024 m. birželio 11 d. 12:38 ET

30' yra pusvalandis

Kol kas nuobodus žaidimas. Abi komandos turi geriau plėtoti savo idėjas.

2024 m. birželio 11 d. 12:35 ET

26' Lygiosios tęsiasi

Rungtynėse nėra jokių naujų įvykių. Žaidimas vis dar yra pusiausvyroje.

2024 m. birželio 11 d. 12:30 ET

22' Lietuva priartėjo

Atrodė, kad Varieka sutiko skersinį žemės lygyje, bet sumušė kamuolį į stačiakampį į kairę.

2024 m. birželio 11 d. 12:25 ET

20' Rezultatas neatidarytas

Rezultatų suvestinė neatidaryta; Jokių šansų pelnyti įvartį. Praėjo pirmasis ketvirtis valandos.

2024 m. birželio 11 d. 12:20 ET

15' yra pirmasis ketvirtis valandos.

Rezultatų suvestinė neatidaryta; Nėra šansų pelnyti įvartį. Praėjo pirmasis ketvirtis valandos.

2024 m. birželio 11 d. 12:15 ET

10' Rungtynės be įvarčių

Rezultatas 0-0. Komandoms sunku sukurti taškų rinkimo variantus. Tai buvo labai prastos rungtynės, kalbant apie progas pelnyti įvartį.

READ  🇱🇹 Lietuva: Monika Linktė erzina scenos pokyčius

2024 m. birželio 11 d. 12:10 ET

5' iki minučių

Komandos vis dar nėra nusistovėjusios aikštelėje. Kol kas viskas labai tylu.

Komandos aikštėje

Lietuvos ir Estijos žaidėjai Darius ir S. Grinas į aikštę išeina stadione.

Ateikite dar kartą

Mes grįžome! Esame pasirengę pristatyti jums Lietuvos ir Estijos veiksmą Baltijos taurės finale. Kviečiame sekti varžybas kartu su mumis.

2024 m. birželio 11 d. 11:25 ET

Žiūrėkite Lietuvos ir Estijos rungtynes ​​gyvai čia!

Startinės sudėties ir Darius Ys for Lithuania vs Estija tiesioginė transliacija. Netrukus su jumis pasidalinsime naujausia informacija apie Grino stadioną. Nepraleiskite nė vienos detalės tiesioginių rungtynių atnaujinimų ir komentarų iš VAVEL reportažo.

2024 m. birželio 11 d. 11:20 ET

Kaip žiūrėti tiesioginę transliaciją Lietuva prieš Estiją per televiziją ir internete?

Rungtynės Lietuva ir Estija nebus tiesiogiai transliuojamos.

Jei norite žiūrėti tiesiogiai, transliuokite: Nakshatra +

Jei norite žiūrėti jį internete, VAVEL yra geriausias pasirinkimas jums!

2024 m. birželio 11 d. 11:15 ET

Kada vyksta 2024 m. Baltijos taurės rungtynės Lietuva ir Estija?

Istorija – Lietuva vs Estija

Šios dvi komandos tarpusavyje buvo susidūrusios 51 kartą. Statistika palankesnė Estijai, kuri laimėjo 22 kartus, o Lietuva laimėjo 21 kartą, iš viso 8 lygiosios.

2024 m. birželio 11 d. 11:00 ET

Estija mėgsta laimę

Paskutinėse rungtynėse praėjusį šeštadienį Estija 4:1 nugalėjo nepralaimėjusias Farerų salas. Taip jie 11-ą kartą istorijoje pateko į finalą.

Tose rungtynėse Farerų salos 24-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0, tačiau aikštės šeimininkai prieš kėlinį išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje pelnė tris įvarčius. Vis dėlto, nepaisant pergalių praėjusį kartą, „Blueshirts“ sunkiai siekė rezultatų ir pralaimėjo 12 iš 15 ankstesnių rungtynių.

Estijos pergalė prieš Farerų salas buvo vienintelė pergalė per pastarąsias 15 rungtynių ir per tą laiką jie įmušė tik septynis įvarčius ir praleido 41 įvartį. Nuo birželio pradžios vadovauja treneris Jürgenas Hennas, ėjęs ankstesnio trenerio Thomaso Haberli, kuris išvyko prieš Baltijos taurės startą, padėjėju.

2024 m. birželio 11 d. 10:55 ET

Lietuva vėl švęsti titulą

Lietuva praėjusį šeštadienį Baltijos taurės pusfinalyje 2:0 įveikė Latviją ir pirmą kartą nuo 2016 metų pateko į finalą, o tai žymi reikšmingą pagerėjimą, palyginti su paskutiniu 2022 m.

Iš trijų nuolatinių varžybų narių šeimininkai iškovojo antrą vietą konkurse, tačiau iki šiol XXI amžiuje čempionais buvo karūnuoti tik du kartus – vienuolika kartų ir paskutinį kartą šventė 2010 m.

Nepaisant to, kad UEFA 2024 m. Europos čempionato atrankoje su šešiais taškais užėmė antrąją vietą ir laimėjo tik vieną iš aštuonių rungtynių, lietuviai pastaruoju metu buvo teigiamos formos – prieš šias rungtynes ​​laimėjo tris iš eilės švarius vartus.

2024 m. birželio 11 d. 10:50 ET

Šios rungtynės – Darius YS. Jis vyks Kirino stadione

The Lietuva prieš Estija Įsikūręs Kaune, Lietuvoje, Darius ir S. Rungtynės vyks Kirinazo stadione. 1925 metais atidaryta arena talpina 15 000 žiūrovų.

2024 m. birželio 11 d. 10:45 ET

Sveiki visi!

Sveiki atvykę į VAVEL.com transliaciją apie Baltijos taurę: Lietuva vs Estija tiesiogiai!

Mano vardas Jonathanas Martinezas ir aš būsiu jūsų šio turnyro šeimininkas. Čia, VAVEL, pateikiame jums analizę prieš rungtynes, rezultatų atnaujinimus ir tiesiogines naujienas.

2024 m. birželio 11 d. 10:40 ET