2021 metų IPF Super pasaulio čempionate Dubajuje Lietuva ir Vokietija įveikė dvejetus.

Pozicijos

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emiratai –

Su lauko aikštele, sukurta šių metų medalių laimėjimams Tarptautinės boulingo federacijos super pasaulio čempionatas, Yra galimybių, yra iššūkių.

„Starlight“ ir „Starstruck“ galimi vienu metu.

Tačiau šeštadienio vakarą „Expo 2020 Dubai“ dviejose anksčiau šią savaitę po dykumos dangumi pastatytose trasose gimė ryškios žvaigždės.

IPF Super pasaulio čempionate lietuviai Idas Danounas ir Laurinas Narcis ne tik iškovojo pirmąjį aukso medalį savo šaliai, bet ir prieš vienus karščiausių pasaulio žaidėjų.

Vokiečiai Johnas Ripkatas ir Martina Shuts aplenkė dvi pirmaujančias Europos sportininkes kelyje į pirmąjį moterų titulą nuo 2005 m.

Dviejų žaidėjų Baker dizaino versijoje vienas komandos narys meta nelyginius kadrus, o kitas komandos narys meta lygiaverčius kadrus. Atrankos etape jie turėjo žaisti pakaitomis visą dieną.

Pusfinaliai ir finalai vyko atviroje dvipusėje aplinkoje ir buvo tiesiogiai transliuojami StrikeCloud.com.

Pasirinktinė erdvė buvo sukurta 2021 m. IPF Super pasaulio čempionato medalių etapams ir „Expo 2020“ buvo pastatyta Dubajaus sporto, kūno rengybos ir sveikatingumo centre – daugiakultūriame renginyje, apimančiame parodas iš daugiau nei 190 šalių ir trunkančiame šešis mėnesius.

Pagrindinė vieta yra galimybė kiekvieną dieną demonstruoti boulingą dešimtims tūkstančių parodos žiūrovų.

Ripkut ir Shuts pirmą kartą iškovojo aukso medalius šeštadienį. Jie 2:0 (193:181, 234:161) nugalėjo švedes Sandra Anderson ir Jolin Person Blanfors ir iškovojo antrąją iš eilės pergalę Švedijai moterų dvejetų varžybose.

Pirmąsias dvi puikias antraštes rungtynes ​​vokiečiai pradėjo keturiais iš eilės smūgiais ir jiems prireikė kiekvieno pradinio čiužinio, nes dėl nepakitusių paskutinių trijų kadrų skilimų žaidimas buvo beveik slidus.

Andersonas ir Blaniforce’as beveik panaikino deficitą trimis iš eilės smūgiais, pradedant nuo septintojo freimo, tačiau pavieniai kaiščiai, kurių pora per rungtynes ​​praleido, po vieną pirmame ir vieno 10-ajame, buvo nukreipti 193 m. 181 nuostolis.

READ  Kaip gauti kriptovaliutos licenciją Lietuvoje?

Atsarginės įvairios ir kojos problemos paveikė Švedijos žaidėjų lemiamą žaidimą, o Ribkut ir Shuts pataikė aštuonis kartus ir laimėjo 234:161.

Vokiečiai vakarą pradėjo dar vienu svarbiu žaidimu – pusfinalyje 254:194 laimėjo devynis kartus prieš suomę Ani Juntunen ir Peppy Consteri. Andersonas ir Blaniforce pateko į finalą, 211:145 įveikę danų Sicily Dame ir Mika Goldback.

Kitoje trasos pusėje kairiarankis Daniūnas ir 16-metis dvirankis Narcizas nenustebo išvydę akimirką ir aplinką, išskirstę geriausios kvalifikacijos žaidėjus Jasperą Svenssoną ir Pontusą. Andersonas 2:0. (224-223, 237-176), du geriausi aukso medalininkai.

Pirmosios rungtynės vėl baigėsi dramatiškai, kai Andersonas turėjo galimybę laimėti Švedijai savo paskutiniame veiksme.

Jam reikia smūgio ir mažiausiai aštuonių skaičių bei atsarginio, kad paimtų žaidimą. Jis pateikė streiką, bet jo antrasis pasiūlymas pakilo ir 3-6-7-10 paliko mišinį. Net jei jis ir pakeitė padalijimą, to nepakako.

Lietuviai buvo švarūs, o Svenssono praleisti 7 trečiajame veiksme turėjo įtakos pralaimėjimui.

Antrajame žaidime Danounas ir Narcizas nepasiekė žaidimo panaudoję šešių smūgių eilutę iš ketvirtojo kadro.

Kad patektų į finalą, Daniūnas ir Narcizas 243:226 įveikė kitą Švedijos porą – Williamą Svenssoną ir Jamesą Blomkreną. Penktadienio vakarą toje pačioje trasoje Plomgrenas iškovojo vienetų aukso medalį.

Svenssonas ir Andersonas laimėjo titulą, 244:187 įveikę Andrew Andersoną ir Christopherį Brothers iš JAV.Andersono ir brolio dvejetų medaliai 2021 m. super pasaulio čempionate

Andersonui šis pasirodymas pažymėjo antrąjį iš eilės dvejetų pasaulio čempionato medalių etapą, tačiau nei jis, nei pirmą kartą į renginį atvykęs ministras pirmininkas nesugebėjo įsibėgėti po smūgių per pirmuosius du kadrus.

„Praktose turėjome gerą kamuolio reakciją ir pradėjome dviem gerais smūgiais, bet kai kurie nelaimingi pertraukimai ir 10 kėglių leido keisti tempą ir negalėjome jo atgauti“, – sakė Andersonas. „Šį kartą jaučiuosi nugalėtas, bet „Trios” komanda rytoj turės dar vieną šūvį. Stengsimės atsikelti ir išgirsti savo himną scenoje.”

READ  „Monti Eurovision Countdown“ 22 dalis - Lietuva

Andersonas ir brolis kartu su Svenssonu ir Blomgrenu iškovojo bronzos medalius už patekimą į pusfinalį. Andersonas kartu su EJ Tackettu iškovojo sidabro medalį 2018 m. renginyje Honkonge.

Andersonas ir JAV komanda su Kyle’o Troopo pagalba iškovojo trijulės aukso medalį ir atsigavo po to pralaimėjimo.

Sekmadienio vakarą Andersonui ir Broliui žengiant į „Trios“ medalių raundą, ši scena vėl įmanoma 2021 m., kur prie jų prisijungs Jacobas Butterfas ir AJ Johnsonas.

„Dabar esu šiek tiek nusivylęs savimi, jaučiu, kad Endrius krenta, ir vis dar nesu tikras, ką daryti, kad susitvarkyčiau ir susikoncentruočiau į trio ir kitus renginius“, – sakė brolis. „Užuot buvęs šį kartą, jaučiu, kad turiu daug lūkesčių, tai parodė. Noriu būti geras.”

Jie grįš į savo pasirinktą vietą Dubajuje, o turas prasidės 18 val. vietos laiku (9 ryto). Taip pat vyks moterų trikampio pusfinaliai ir finalas.

JAV komandos moterys du kartus per savaitę Dubajuje pateko į trijulę kaip čempionės, tačiau iškrito ketvirtfinalyje.

Prieš šeštadienį vykusias dvejetų rungtynes ​​visos 64 vyrų komandos ir 45 moterų dvejetų žaidėjos pateko į 10 Baker žaidynių Dubajaus tarptautiniame boulingo centre ir iškrito į 32 geriausias vietas.

Į priekį žengiančios komandos buvo suskirstytos į keturias komandas, kurių kiekvienoje buvo aštuoni tandemai, ir visos jos antradienio vakarą sumetė po septynias rungtynes.

Už kiekvieną pergalę rungtynių metu buvo skiriami taškai, o komandos, kurios kiekvienoje grupėje užėmė dvi pirmąsias vietas pagal taškus, skliausteliuose pateko į ketvirtfinalį.

Trijulė bus ant stalo po sekmadienio vakaro, o 2021 m. super pasaulio čempionate bus tik mišri komanda. Abu baigsis pirmadienį. Dvejetai, trijulės ir du komandiniai renginiai pasižymi ypatumais nuo Baker dizaino pradžios iki pabaigos.

READ  „Be atstumo“ - labai artima baltiškoji Bavarijos lietuvių kultūros kritika

Dubajuje bus įteikti papildomi medaliai prestižiškiems sportininkams ir geriausiai pasirodžiusioms asociacijoms.

Pasaulio super čempionatas vėl prasidės pirmadienį komandinio turnyro rungtynių dalimi, o po to – ketvirtfinaliai, kurių metu paaiškės keturios komandos, kurios pateks į pusfinalį.

Kolumbijos moterų ir Italijos vyrų komandų čempionės.

IPF Super pasaulio čempionatas yra pirmasis iš trijų Dubajuje vyksiančių renginių. Atidarymo ceremonija Pasaulio para boulingo čempionatas Savaitgalį jis dalijasi scena, o vienetų rungtynės prasidės šeštadienio vakarą. The IBF Masters (buvęs senjorų) pasaulio čempionatas Padėkite užbaigti kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus.

IBF siūlo tiesiogines transliacijas ir išsamius rezultatus StrikeCloud.com.

Daugiau informacijos apie IBF žr Boulingas.Sportas.