2021 m. FIBA ​​U19 pasaulio taurė: Kanados komandos įveikė Lietuvą

2021 m. FIBA ​​U19 pasaulio taurės varžybose Kanada komandai prasidėjo ne viskas.

Lietuva greitai išėjo iš vartų ir galiausiai trečiajame kėlinyje išsiveržė į 14 taškų persvarą, tačiau šiauriečiai vėl kovojo, įskaitant paties Marquette’o Oliverį-Maxensą Prosperį. Iki paskutinio rago buvo 80-71, o Kanada laimėjo A grupę.

Dienos herojus kanadiečiams buvo atvykęs Craydono naujokas Ryanas Nembardas. Jis per paskutines tris žaidimo minutes pelnė 12 iš 18 taškų ir padėjo Kanadai vėlai pasitraukti po to, kai 65–64 pirmavo, kai Nembardas pradėjo pasitraukti.

Likus 3:14 trečiajam kėliniui, viskas klostėsi dar blogiau, kai lietuvis Azoulosas Toubellisas užėmė trečią vietą ir A-1 savo aukščiausių žaidimo taškų 32 taškuose. Tai padėjo 53-39 europiečių naudai, o tai tikrai nėra ta vieta, kur 2-oji komanda nori būti FIBA ​​reitinge, kuri ateis į turnyrą.

Tankas iš Nanos Owusu-Anane išvyko į Kanadą, likus keturioms septynioms sekundėms, ketvirtajame kėlinyje pasistūmėjo į priekį 55-51. Taip, Kanadai grįžti į šį žaidimą buvo 12-2, o du Elijah Fisher kibirai sugebėjo pereiti 8:43 ir 8:43 per 55, kad pradėtų paskutinį kadrą. Iki „Nembard Time“ žaidimo nebeliko nieko kito, kaip pasirinkti kibirą, nors Calebas buvo šuolininkas iš Hiustono, suteikdamas kanadiečiams persvarą 3:15.

Bet pakankamai apie kitus, mes čia norėjome pakalbėti apie O-Maxą, nes mes daug apie jį nežinome po jo perkėlimo iš Clemsono į Marquette. Asmeniškai manau, kad vyriausiajam treneriui Paului Weirui tai yra didelis reikalas, kad jis pradėjo nuo vartų. Prosperas, sužaidęs per 20 minučių po šio 40 minučių mačo, finišavo su septyniais taškais, dviem atkovotais kamuoliais, vienu rezultatyviu perdavimu ir viena vagyste. Jis išėjo iš aikštės 3 prieš 5 ir padalijo du savo bandymus į tolį. Kadangi FIBA ​​žaidimo rezultatas yra -9, pažiūrėkime, kaip viskas vyksta kelyje rungtynėse.

READ  Lietuvos dviprasmiškas vaidmuo prastuose Baltarusijos demokratiniuose standartuose – OpEd – Eurazijos apžvalga

Oficialus FIBA ​​akcentas iš žaidimo yra čia. # 8 laikykite akis baltas.

Kitas: Tai greitas „Prosper“ ir „Team Canada“ posūkis. Prieš rytojų jie grįš į veiksmus prieš Japoniją. Senegalas 76:71 įveikė Japoniją kitoje A grupės pirmosios dienos žaidimo pusėje. „Tiffany“ yra nustatytas 4 valandą ryto centriniu laiku, ir jūs galite perduoti tą žaidimą srautu Štai čia.