2 atnaujinimo diena – EuroHockey jaunių čempionatas III, aš, Helsinkis: Europos ledo ritulio federacija

Dėkokite Suomijos ledo rituliui

Atkakli kova Ukrainos Šveicarijos rungtynėse

Antrąją EuroHockey jaunių čempionato dieną Helsinkyje prieš akis stojo vienodos jėgos komandos. Abi komandos labai norėjo atšokti ir atšokti.

Ankstyvosiose rungtynių stadijose Ukraina kontroliavo žaidimą, o Šveicarija daugiausia dėmesio skyrė gerai gynybai. Pirmoji reali ataka padovanojo Ukrainai trumpą kampinį, kurį puikiai atrėmė vartininkas.

Pamažu Šveicarija vis labiau įsitraukė ir abi komandos surengė keletą gerų atakų ir puikių abiejų vartininkų atakų. Matėme puikius pasirodymus ir stiprias abiejų pusių pastangas – pirmasis rungtynių įvartį pelnė trečiajame kėlinyje, kai ukrainietis Jaroslavas Berhilevičius išvedė savo komandą 1:0.

Po trijų minučių Šveicarija turėjo galimybę išlyginti rezultatą Jie buvo apdovanoti siauru kampu. Lorisas Grandchampas randa būdą, kaip įveikti kamuolį pro Ukrainos vartininką Bohdeną Yurkovą.

Galiausiai Šveicarija vis labiau perėmė žaidimo kontrolę, nes ukrainiečiai rinko žalias ir geltonas korteles. Tačiau, kadangi daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Po Suomijos atsiliko Lietuva

Antrose vakaro rungtynėse Suomija susikovė su Lietuva. Suomija rungtynes ​​pradėjo gerai nusiteikę, tačiau jau pirmajame kėlinyje išvydome du puikius Lietuvos įvarčius, kuriuos meistriškai įmušė Povilas Cinkevičius ir Rafalas Stankevičius. Suomija atliko keletą gerų atakų ir bandė įmušti įvartį iš siauro kampo, tačiau smūgis praskriejo pro vartininką.

Antrajame ketvirtyje suomė Elmeri Rihtila iškovojo pirmąją žaliąją kortelę, o Lietuva pasinaudojo situacija ir įveikė Antsaj Burkot rezultatu 3:0.

Trečiajame kėlinyje lietuvis galutinai perėmė žaidimo kontrolę ir pelnė dar du įvarčius. Pirmasis įvartis antrajame kėlinyje buvo Justino Blasise’o baudinys, kuris užtikrintai prasimušė pro Suomijos vartininką Jobenvirą Kyra. Dominykas Vikėnas įmušė įvartį ir rezultatas tapo 5:0.

Ketvirtajame kėlinyje Suomija gavo dvi geltonas korteles, o kai Suomijos gynyba suklupo, Lietuva pasinaudojo pranašumais ir iš trumpo kampinio atmušė rezultatą 6:0. Suomijai dar kelis kartus pavyko atakuoti Lietuvą, tačiau įvarčių nebuvo pelnyta.

READ  „Expo 2020“ yra geltona, žalia ir raudona jūra, skirta Lietuvos nacionalinei dienai

Lietuvis rungtynes ​​baigė paskutinę minutę po trumpo kampinio atmušęs 7:0.