102-92. Hardaway Jr. Dončičiaus ir Mavericko vaidmuo laimint – paskutinės naujienos, svarbiausios naujienos, populiariausios antraštės

Los Andželas (JAV), 2020 12 27. – Dalasas „Mavericks“. / Aplinkos apsaugos agentūra / Alexas Gallardo / Archyvas

Matematinis rašymas (JAV), vasario 23 d. . Puolėjas Timas Hardaway’as jaunesnysis pirmame kėlinyje pelnė 20 iš 29 taškų ir finišavo kaip Dalaso „Mavericks“ atakos vadovas, kuris pietvakarių diviziono komandų dvikovoje 102: 92 įveikė Memfio „Grizzlies“.
Savo ruožtu Dončičius finišavo su 21 tašku, įmušęs 18 lauko įvarčių, įskaitant 3 iš 10 „hat-trickų“ ir 2-9 iš asmenų serijos. Taigi jis pridėjo septynis atkovotus kamuolius, septynis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo du, tačiau prarado keturis kamuolius ir įdėjo kamuolį 33-ąją minutę, kai jis buvo aikštėje.
„Mavericks“ grįžo po septynių dienų nebuvimo dėl žiemos oro, praėjusią savaitę užklupusį visą Teksaso valstiją ir privertusį atidėti dvi rungtynes.
Taškų saugas Galenas Bronsonas pridėjo 19 taškų, o puolėjas Joshas Richardsonas pridėjo dar 17 „Mavericks“ ekipai, kuri yra 14-15 ir antra Pietvakarių divizione, o San Antonijaus „Spurs“ pirmauja (16-11).
Dar kartą taškų saugas Ja Morantas finišavo 22 taškais ir devyniais rezultatyviais perdavimais „Grizzlies“ (13-14) viršūnėje, kuris pralaimėjo antrąsias rungtynes ​​iš eilės ir Pietų vakarų divizione užėmė trečią vietą.
Keturi kiti „Grizzlies“ žaidėjai turi dviženklį skaičių, įskaitant lietuvių gynėją Joną Valančiūną, kuris uždarų patalpų rungtynėse užėmė dvikovą 11 taškų ir 15 atkovotų kamuolių – 11 gynybos – blokuojančią poziciją.

READ  Antradieniais pradedama registracija į pavasario ir vasaros jaunimo sportą