Apostolos Papastamos laimi istorinį auksą Graikijai; Izraelis ir Lietuva pretenduoja į pagrindinius titulus – „European Aquatics Belgrade 2024“.

Kreditas: Europos vandens sportas

Apostolos Papastamos Jis iškovojo istorinį aukso medalį ir tapo pirmuoju Graikijos plaukiku, laimėjusiu 400 m kompleksinį plaukimą 2024 m. Europos vandens sporto čempionate Belgrade.

Izraelis ir Lietuva įžengė į istoriją Milano Gale Muskaterovic sporto ir rekreacijos centre iškovoję pirmuosius Europos estafečių titulus moterų ir vyrų 4×200 m laisvuoju stiliumi rungtyse.

2019 m. pasaulio ir Europos jaunių čempionas Papastamas iš trečios vietos pakilo į pirmą vietą plaukimo peteliške pabaigoje, kurioje jis pasidalino 1:04,44 sekundės ir išsiveržė į priekį. Balas Holo Vengrijos kėlinyje 0,82 sek.

Papastamas padidino savo pranašumą plaukimo krūtine rungtyje iki 2,61 sek Gaboras Somboris Ir nors Vengrijos pora suvalgė deficitą laisvuoju stiliumi, graikas laimėjo nacionaliniu rekordu 4:10,83.

Balas finišavo antras (4:11,51), o Sombori iškovojo bronzos medalį (4:11,70).

Visi trys pateko į olimpinį A ribą 4:12.50, nors Zombori turės palaukti, kol atrankos langas užsidarys birželio 23 d. Davidas Verasto Savaitgalį Romoje įvyks Sette Goli susitikimas.

kada Ioannis Trymonakos 2008 m. Eindhovene iškovojęs sidabrą, o po ketverių metų – bronzą Debrecene, Papastamas tapo pirmuoju Graikijos plaukiku, užlipusiu ant prizininkų pakylos ilgajame kompleksiniame plaukime.

Su juo 23-ejų metų futbolininkas užsitikrino antrąją olimpinę vietą Paryžiuje, praėjus trejiems metams po debiuto Tokijuje.

„Paskutinis mano asmeninis rekordas buvo prieš ketverius metus ir man tai buvo ypatingas“, – sakė jis.

„Padariau viską, ką galiu, tai buvo geras laikas ir įveikiau olimpinį A pjūvį.

„Taigi dabar laukiame Paryžiaus ir olimpinių žaidynių, tikėkimės, kad tai bus geriausia.

Jis prisipažino jaučiantis didžiulį palengvėjimą olimpinėse žaidynėse likus mažiau nei savaitei iki lango uždarymo.

Praėjus penkeriems metams po jaunesniojo triumfo, jis gali lengviau atsikvėpti, kai pagaliau užsitikrino vietą ant senjorų pakylos.

READ  Nyderlandų programinės įrangos kūrimo bendrovė „Bliss Digital“ plečiasi į Lietuvą

„Buvo labai sunku, nes ketverius metus stengiausi tai padaryti, todėl turėjau ir nuosmukių, ir pakilimų, ir nuosmukių, todėl tai mano laikas ir tai tikrai gražu“, – sakė ji.

Papastamos iš Kretos sakė: „Nuostabu tai daryti Graikijai, jauniems plaukikams, todėl tikiuosi, kad įkvėpsiu juos visus“.

Tai buvo pirmasis Hallo senjorų individualus medalis, nes jis ir Sombori tęsė Vengrijos meistriškumo tradiciją ilgajame mišinyje.

Laszlo Cseh Nuo 2004 m. Madrido iki 2012 m. Debreceno Verasto iškovojo penkis istorinius titulus, o po to – dar tris per keturis kartus valdant olimpiniam čempionui. Tomas Durney Iškovojo keturis Europos čempionų titulus.

„Aš nuėjau po laiko, jau ryte padariau olimpinį pjūvį, o dabar jį pagerinau visa sekunde, o tai yra nuostabu“, – sakė Holo.

„Nepralaimėjau pusfinalyje, kaip pralaimėjau ankstesniuose didžiųjų turnyrų finaluose, ėjau toliau ir finišavau antras. Taigi olimpinė kvalifikacija ir medalis – puiku, vos neapsiverkiau.

Net kai Holo pradeda planuoti kelionę į Paryžių, jo komandos draugams tai laukia laukimo žaidimas.

„Puiku stovėti ant prizininkų pakylos ir pasiekti olimpinį atrankos laiką su Basi (Holo slapyvardis)“, – sakė Sombori.

„Akivaizdu, kad esame vienu mažiau ant prizininkų pakylos, palyginti su „Heats“ (kur jie finišavo 1:2), tačiau, skirtingai nei graikas, nusižudėme, kad užėmėme pirmus ir antrus iš keturių vengrų (nes po du iš kiekvienos šalies. Du greitai į priekį). prie kito rato taisyklės).

„Nesame prie to pripratę, aš niekada neplaukiau mažiau nei 4:15 per karščius, o dabar turėjau atvykti 4:13 ryto ir tai padarė savo. Vis dėlto džiaugiamės pjovimu ir medaliais.

Izraelis pateko į istoriją, laimėdamas 4×200 m laisvuoju stiliumi rungtį ir pirmą kartą iškovojo moterų estafetės titulą.

READ  Su meile is Lietuvos „Otago Daily Times“ internetinės naujienos

vadovavo Anastasija Gorbenko — 2023 m. pasaulio čempionate Fukuokoje, kuris pasiekė nacionalinį 200 laisvo bėgimo rekordą 1:56,74, kvarteto titulą iškovojo per 7:51,83, 7,19 sekundės nuo Izraelio normatyvo 7:59,02.

Vengrija buvo antri (7:52,92). Turkija Vamzdynas Vokietija 0,09 as Zehra Duru Pilkin Jis įvedė juos į sieną per 8:01.58.

Gorbenko, pastaruoju metu perrašęs Izraelio rekordų knygas, sakė: „Žinojome, kad turime šansų iškovoti medalį, o svajonėse manėme, kad galime paimti auksą, jei kiekvienas iš mūsų parodys savo geriausią rezultatą. Tai įvyko puikiai, padarėme savo darbą. geriausia ir dabar esame labai laimingi.

Minna Abraham – kuris vadovavo Vengrijos komandai, – sakė: „Mums tai aukso akimirka su šiuo sidabro medaliu rankoje.

„Mes niekada kartu neplaukėme 7:52, todėl tai yra nuostabus šios komandos pasiekimas.

„Labai didžiuojuosi merginomis, visos atidavė viską, ką galėjo, trys iš mūsų sesijoje turėjome asmeninį renginį, todėl tai puikus rezultatas.

Lietuva Vyrų komanda taip pat iškovojo pirmąjį Europos estafečių auksą, kai laimėjo 4×200 m plaukimo laisvuoju stiliumi auksą.

Denisas Rapsis Lygiosios su Lietuva užėmė ketvirtą vietą, o pasidalijimas 1:44.90 atvedė komandą į pirmą vietą 7:08.04.

Vengrija buvo antri 7:09,59 val Graikija Antrąjį šios nakties medalį iškovojo bronza per 7:09.73.

Rapsis sakė: „Auksas viską paverčia auksu ir džiugina bei pamiršta blogus laikus.

„Nors išsiskyrimai nebuvo tokie, kokių norėjau matyti, apskritai tai buvo puikios komandos pastangos ir dauguma dalykų vyko pagal mūsų planus.

Hubertas Goesas linktelėjo Rapsiui ir jo pasaulinio lygio inkaro kojai: „Manau, kad mes visi dirbome gerai.

„Manėme, kad pamatysime titulą, bet Danas (Rapsis) buvo labai geras.

„Trečiame rate jaučiau, kad galiu priartėti prie jo, bet jis spyrė…

READ  🇱🇹 Lietuva: Stilistė "Lukdelk" aptaria aprangos pokyčius

„Manau, kad iš šios estafetės išspaudėme viską, nes Balassas (Holo) nuplaukė 400 m greituoju nuotoliu.

Uždarykite Melviną Vokietija į vyrų 100 m plaukimo krūtine finalą pateko per 59,28 sek.

Perke Omer Okredir Įveikęs 59,54, prie jo prisijungė Lucasas Matzerathas (59,71), kad į trejetuką atsidūrė du vokiečiai.

Barbora Simanova Ji buvo vienintelė moteris, moterų 100 laisvo bėgimo pusfinalyje įveikusi mažiau nei 54 sekundes ir įveikusi 53,95 sek.

Tai buvo 0,27, palyginti su jo Čekijos rekordu 53,68 Europos čempionate Budapešte 2021 m.

Nikoleta Bather (54,17) yra penkių krypčių Barbora Janikova Ji į geriausių trejetuką pateko dvi čekės per 54,32.

parsisiųsti Europos vandens gyvūnija Išskirtinio turinio, naujienų ir rezultatų programa