kur jie yra dabar? Širdžių komanda, kuriai reikėjo dviejų vėlyvų įvarčių pakeliui į šlovę Škotijos taurėje

„Tynecastle“ ne tik laimėjo savo pirmąjį finalą Edinburge per dideles varžybas daugiau nei 100 metų, bet ir visiškai sugėdino savo arkinius varžovus rezultatu 5: 1 prieš „Hampden Park“.

Tačiau tokia svarbi DC futbolo istorijos dalis įvyko per kelias sekundes, niekada to neįvykus. Po lygaus „Gorgie“, „Hearts“ spoksojo į McDiarmid Parko penkto raundo išėjimo barelį, kai Murray Davidsonas vos septyniomis minutėmis pirmavo šeimininkui St Johnstone.

Sekundės liko laikrodyje, kai Soso Santana pateko į „Hearts“ numylėtinį Alaną Mayberry ir teisėją Brianą Winterį pataikė į baudos smūgį.

Jimmy Hamillas puikiai laikėsi baudos, norėdamas sušvelninti baudą. Jis pasiuntė mačą į pratęsimą, kai kapitonas Marius Zaliukas 117-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį, kad Paulo Sergio vyrai likimo kelyje liktų.