Naujienos Estija 4:3 įveikė Lietuvą ir iškovojo Baltijos taurę

Estijos vyrų futbolo rinktinė dramatiškai iškovojo Baltijos taurę, rezultatu 4:3 nugalėjusi Lietuvą baudinių serijoje po lygiosiomis 1:1 per normalų laiką.

Kaune vykusį turnyrą, antrąjį vadovaujant naujajam vadovui Jürgenui Hennui, sustiprino to paties turnyro pusfinalyje 4:1 pergalė namuose prieš Farerų salas – Farerai šiemet buvo šeimininkė.

Rezultatas buvo antrasis nuo Estijos nepriklausomybės atgavimo.

Estija pirmajame kėlinyje dominavo antrajame Lietuvos mieste, tačiau nesugebėjo pasižymėti.

Puolėjas Markas Andersas Lebigas 82-ąją minutę išvedė Estiją į priekį, tačiau po kelių minučių lietuviui išlygino nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Jitrius Matulevičius.

Daugiau įvarčių per pagrindinį laiką nebuvo įmušta, o rungtynės vyko iš karto iki baudinių serijos pagal reglamentą.

Estijos vartininkas Karlas Andre Wallneris atrėmė pirmuosius du lietuvių baudų metimus, o Estijos trejetukas Karolis Metzas, Lebikas ir Kevoras Palumetsas buvo taiklūs.

Lietuvių vartininkas Edvinas Kertmonas atmušė kitą estų baudinį nuo Eriko Sorkos, tačiau 20-metis Martinas Wetkalas kitu smūgiu Estijai įmetė pergalę 4:3.

Tiems, kurie nori stebėti baudinių serijas, turint omenyje šį savaitgalį prasidėsiantį Europos čempionatą, žemiau pateiktas vaizdo įrašas (prieš įvarčius įprastu laiku).

Sekite ERR pranešimus Facebook Ir Twitter Ir niekada nepraleiskite atnaujinimo!