Įvarčiai ir akcentai: Lietuva Tautų lygoje 1:1 Farerų salos | 2022-09-22

16:44 prieš 5 valandas

93’|Žaidimas baigtas

Turnyras baigiasi Vilniuje. Nepanaudotų taškų dalis Lietuvai. Brew komanda kovos dėl iškritimo iš Tautų lygos C lygos.

16:39 prieš 5 valandas

93’|Novikovas išlaiko

Šeimininkai turėjo progą. Novikovas šaudo kaire koja, bet nesiseka. Lietuvai laikas bėga

16:36 prieš 5 valandas

90’|Trys minutės papildomo laiko

Pasiekėme 90 minutę. Trys papildomos minutės. Eisime į 93 minutę

16:34 prieš 5 valandas

87’|Farerų salos neskuba

Žiūrovai išliks, jei jiems patiks ši pabaiga. Lietuvis net nevaldė kamuolio ir negalėjo priartėti prie varžovų vartų.

16:24 prieš 5 valandas

75’| Abu beldžiasi vienas į kitą

Abi komandos išbando viena kitą. Liko penkiolika minučių ir nė vienas nenorėjo rizikuoti, tačiau Lietuvai reikėjo laimėti, kad liktų žaidime.

16:13 prieš 5 valandas

67′ Olsenas neateina

Bizzardalio kamuolys buvo pavojingas, tačiau puolėjas nesugebėjo atmušti kamuolio. Vis tiek 1-1

16:07 prieš 5 valandas

60’|Susitikimo metu

Mažai kas nutiko per šias penkiolika antrojo kėlinio minučių. Nė viena pusė nerizikuoja. Lietuva turi kamuolį.

16:01 prieš 5 valandas

56’|Geltona kortelė Lasikui

Geltona kortelė Lasikai. Už varžovo numušimą lietuviui rodoma geltona kortelė.

15:55 prieš 5 valandas

46’|Prasideda antrasis kėlinys

Prasidės paskutinės 45 minutės. Lietuvai reikia laimėti, kad išliktų Tautų lygos C lygoje. Kad Farerų salos išliktų lygoje, užtenka lygiųjų.

15:36 prieš 6 valandas

49’|Pusė laiko

Pirmoji pusė baigiasi. Slivkos dėka Lietuva sugebėjo išlyginti rezultatą, kai VAR turėjo peržiūrėti žaidimą. Rezultatas 1-1 Vilniuje

15:33 prieš 6 valandas

47’|Partkus išgelbėtas

Vėl smūgiavęs galva Bjartalío priverčia vietos vartininką sustabdyti labai pavojingą kamuolį. Labai intensyvios minutės…

15:31 prieš 6 valandas

44’| Tai šaunu

įmušė Slivka. Dabar VAR tai patvirtina. Lietuva lygi. Brew komanda šiame kėlinyje labai patobulėjo.

15:29 prieš 6 valandas

41’|VAR apžvalga

Slivkos įvartis. Lietuvos tikslas. Vidurio puolėjas atkovoja atšokusį kamuolį ir baigia keistai, paliesdamas kažką kojos išorėje, bet galiausiai pasiekia tikslą. Linijininkas pakelia vėliavą. Tai nuošalyje. Patikrinkite VAR

15:20 prieš 6 valandas

32’|Lietuvos perdavimas į priekį

Lietuviai žengė žingsnį į priekį ir nutraukė svečių atakas. Jie vis tiek nesugebėjo sukurti jokio pavojaus Nielseno įvarčiu.

15:09 prieš 6 valandas

22′ | Andreesseno įvartis

Farerų salų tikslas. Koks kamuolys po baudos smūgio iš dešinės Pjartalio, Andreassenas tiesiog praskriejo pro vartininką.

15:06 prieš 6 valandas

19’|Pizzardalio išėjo

Pirmasis rungtynių šūvis. Kadras publikai teigiamas. Bjardaleo šaudo patekęs į zoną, bet pakyla per aukštai.

14:59 prieš 6 valandas

12’|Tylus žaidimas

Rungtynėse nieko svarbaus neįvyko. Erikseno auklėtiniai pradėjo kontroliuoti kamuolį, tačiau lietuvis sušvelnino atsidarymą.

14:48 prieš 7 valandas

0’|Susitikimas prasideda

Turnyras prasidės Vilniuje. Farerų salos jau puola Brew komandą. Pažiūrėkime, kokia konkurencija

14:42 prieš 7 valandas

Žaidėjai užima aikštę

Skamba abiejų komandų himnai. Žaidėjai jau aikštėje. Greitai prasidės.

14:38 prieš 7 valandas

Farerų salų serija

Savo ruožtu Eriksenas šioms rungtynėms atrinko savo vienuoliktuką. Tai bus startinis vienuoliktukas: Nielsenas, Sorensenas, Askhamas, Wattenhameris, Davidsonas, Bjartalio, Andreasenas, Jonssonas, M. Olsenas, Edmondsonas ir K. Olsonas

14:36 ​​prieš 7 valandas

Lietuvos linija

Brough jau pasirinko savo startinį vienuoliktuką. Bartkus, Mikoliūnas, Kirtvainis, Klimavičius, Barauskas, Lasikas, Slivka, Megalidis, Kolubikas, Novikovas ir Černichas.

14:13 prieš 7 valandas

Kitos rungtynės

Kitose rungtynėse lietuviai susikaus su Liuksemburgu. Savo ruožtu Farerų salos namuose žais su Turkija.

Arena

Rungtynės tarp Lietuvos ir Farerų salų vyks Vilniaus LFF stadione. Stadione telpa 9100 žmonių.

Rungtynių teisėjas

Thorarinssonas teisėjaus šioms UEFA Tautų C lygos rungtynėms tarp Lietuvos ir Farerų salų.

14:05 prieš 7 valandas

Kas laimės?

Iki mačo tarp Lietuvos ir Farerų salų liko tik valanda. Kas laimės rungtynes ​​tarp Lietuvos ir Farerų salų?

Jie jau lauke

Abiejų komandų žaidėjai į aikštelę atvyko kiek anksčiau. Netrukus jie bus karšti varžyboms.

14:03 prieš 7 valandas

Mes esame čia

Labas dar kartą. Pateikiame Lietuvos ir Farerų salų rungtynių santrauką. Stebėkite šių rungtynių transliaciją internetu per VAVEL.

Prieš dieną 19:51

Stebėkite Lietuva ir Farerų salas tiesiogiai

Prieš dieną 19:46

Galima Farerų salų seka

Savo ruožtu Eriksenas galėtų išsirikiuoti su vienuoliktoku, kad galėtų stoti prieš Lietuvą. Nielsen, Sorensen, Wadsdal, Knuttestad, Davidson, Olsen, Johnson, Vatnhamer, Hansen, Bjartalio ir Olsen.

Prieš dieną 19:41

Galima lietuviška linija

Brew’as galėtų paleisti šiuos vienuolika, kad galėtų susikauti su Farerų salomis. Bardčius, Paravicas, Kirtvainis, Klimavičius, Parauskas, Milašius, Golubickas, Megalitas, Usela, Lasikkas ir Černičius.

Prieš dieną 19:26

Istorija tarp jų

Šios komandos iš viso buvo susitikusios dešimt kartų. Lietuviai šiuose susitikimuose laimėjo daugiau rungtynių. Septynis kartus jie laimėjo Farerų salas, laimėjo tik dvejas rungtynes. Rungtynėse jie žaidė ir išsilygino. Paskutinės tarpusavio rungtynės vyko UEFA Tautų lygos C lygos 3 rungtynių dieną. Erikssonas Torsvollure laimėjo 2:1.

Prieš dieną 19.11 val

Paskutinės Farerų salų rungtynės

Erikseno komanda atėjo lygiosiomis su Liuksemburgu. Farerų salos sugebėjo išlyginti rungtynes ​​prieš juos, kai įvarčius pelnė Rodríguezas ir Barreiro. Tačiau Bjardaleo dublio pakako, kad pelnytų tašką, užtikrinant, kad jie liktų Tautų lygos C lygoje.

19:06 Prieš dieną

Paskutinės Lietuvos rungtynės

Paskutines rungtynes ​​Lietuva pralaimėjo Turkijai 2:0. Ayhanas 37-ąją minutę pelnė įvartį ir išvedė turkus į priekį per pirmąsias 45 minutes. Svečiai bandė sureaguoti, tačiau turkai visiškai kontroliavo savo rankas ir 54-ąją minutę Kalhanoglu iš 11 metrų baudinio realizavo lietuvius sužlugdyti. Likus dešimčiai minučių Unteris prametė dar vieną baudinį, kurį atrėmė Partkus.