Yuki Bhambri gauna tiesioginį įėjimą į Tata Open Maharashtra

Indijos Yuki Bambri gavo tiesioginį patekimą į pagrindines vyrų vienetų varžybas Maharaštros 4-ajame Tata Open turnyre, kuriame nuo sausio 31 d. geriausi žaidėjai kovos dėl prizų.

29-erių futbolininkas šiuo metu ruošiasi „Australian Open“ turnyrui atsigavęs po traumos ir savo kampaniją pradės su saugiu susitarimu prestižiniame turnyre, kuris grįš po COVID sukelto lūžio.

Pasaulio numeris 18 Aslanas Karatsevas ir čempiono titulą ginantis Jerry Vesely taip pat dalyvaus kartu su dar septyniais geriausių šimtuko žaidėjais, kai vienintelis Pietų Azijos ATP turnyras ruošiasi ilgai lauktam sugrįžimui Balewadi stadione.

ATP 250 turnyre taip pat dalyvaus kai kurie patyrę vardai, taip pat daug žadantys jauni ginklai, tokie kaip australas Johnas Millmanas, portugalas Joao Sousa ir italų paauglys Lorenzo Mussetti.

„Nepaisant iššūkių ir pandemijos, džiaugiamės matydami tokį gerą žaidėjų iš viso pasaulio reakciją. Pažadame išleisti dar vieną seriją, kurioje bus daug pastangų gerbėjams”, – sakoma turnyro direktoriaus Prashanto Suttaro pranešime.

28-erių Karatsevas 2021 m. padarė nepaprastą įvykį – tapo pirmuoju žaidėju, kuris pirmą kartą Australijoje debiutavo Didžiojo kirčio turnyre, pasiekęs pusfinalį ir iškovojo du vienetų titulus, nugalėjo teniso žvaigždę Novaką Džokovičių ir įveikė mišrių dvejetų rungtynes. . Sidabro medalis Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Kita vertus, 19-metis Musetti pernai pateko į antraštes, kai tapo jauniausiu žaidėju, patekusiu į šimtuką.

Iki šiol per savo trumpą karjerą jaunoji italų žvaigždė visus sužavėjo savo nuosekliu pasirodymu laimėdama rungtynes ​​prieš 10 geriausių žaidėjų, įskaitant Staną Wawrinką, Grigorą Dimitrovą ir Kei Nishikori.

32 metų Millmanas bus dar vienas žaidėjas, kurį verta stebėti, nes 2018-aisiais jis puikiai sekėsi įveikęs Rogerį Federerį „US Open“ ir taip pat pateko į 50 geriausių pasaulio reitingų.

READ  Dviračių avarija „Moterų omniume“ užtrunka 7

Punėje, be kitų, sugrįš ir vicečempionas Igoris Gerasimovas, visų laikų aukščiausią reitingą turėjusi Lietuvos žvaigždė Ričardas Berankis, 49-as pasaulio raketas Jamesas Duckworthas ir neseniai Sibiu pirmąjį ATP titulą išplėšęs italų žvaigždė Stefano Trafaglia.

Kiti žinomi vardai, esantys stojamųjų sąraše, yra buvęs jaunimo olimpinis čempionas Camille’as Majscherczak, Moldovos ATP vienetų nugalėtojas Radu Albotas ir 62-oji pasaulio raketė Gianluca Mager.

Atkrintamųjų varžybų burtai vyks sausio 30 ir 31 dienomis.