Naujasis Taipėjaus DEA T1 LYGOS atidarymo rungtynėse viršija čempionų titulą

TAIPEJUS, spalio 29 d. (CNA) Naujojo Taipėjaus CTBC DEA 22 taškais įveikė titulą ginantį Kaohsiung Aquas 2022–2023 m. T1 LYGOS sezono atidarymo rungtynėse.

DEA Šendžuango gimnazijoje 109:87 įveikė AWWAS, džiugindama namų aistruolius, kuriuos vedė gynėjas Edgaras Silionis, pelnęs 22 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Želionis smūgiavo 7-9 nuo žemės, įskaitant 2-2 iš už lanko ir 6-8 nuo pražangos linijos.

DEA treneris Li Yihwa (李逸) po rungtynių sakė, kad šis pasirodymas buvo būdas parodyti komandos dėkingumą jos gerbėjams, kurie atvyko parodyti savo palaikymo.

„Šiandien mūsų gynyba, nesvarbu, ar tai būtų puolėjai, ar vidurio gynėjas, darė labai gerą spaudimą, – sakė Lee. – Retai matėme, kad Brickmanas žaidžia 35 minutes ir gaudavo tik rezultatyvius perdavimus atlikdamas šešis.”

Filipiniečių kilmės amerikietis buvo pripažintas vertingiausiu 2021–2022 m. T1 lygos inauguraciniu sezonu po to, kai pirmavo lygoje su 10,3 cento per rungtynes ​​ir padėjo AQUAS iškovoti lygos titulą.

Paklaustas apie DEA gynybą Brickmanui, AQUAS treneris Brendanas Joyce’as sakė, kad Naujojo Taipėjaus komanda prieš dvi savaites pasielgė lygiai taip pat, tačiau nesigilino į tai, kaip jie bandė, ir jiems akivaizdžiai nepavyko. tame. Kovok su tuo.

„Jie buvo nusitaikę į Jasoną. Tai buvo kažkas, ką mes žinojome, ir jis žinojo, bet mes negavome to, ką norėjome padaryti, kad jis tikriausiai būtų laisvesnis ir prarastų žaidimą”, – sakė Australijos opalas. ir olimpinių boomerių treneris.

Šeštadienio sezono pradžioje DEA pirmajame kėlinyje pirmavo 15:0 ir pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 23:7 ir nepasiekė mažiau nei devyniais, nes pirmajame kėlinyje padidino pranašumą iki 56:39.

Trečiajame kėlinyje DEA atitolino žaidimą visam laikui, didžiąją laikotarpio dalį išlaikė bent 20 taškų persvarą ir per paskutines 12 minučių pelnė 86:61.

READ  ECB vanagai taikosi į statymus dėl palūkanų normų mažinimo pirmąjį 2024 metų pusmetį

DEA slegianti gynyba ir Akwas kamuolio valdymo problemos čempionams pasirodė neįveikiamos. Jie paleido kamuolį daugiau nei 23 kartus, o DEA – tik 11.

Lietuvos AKOAS žaidėjas Mendugas Kopsas pelnė 18 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitą kartą DEA sekmadienį Xinzhuang gimnazijoje susikaus su Tainano TSG GhostHawks, o lapkričio 5 d. Akwas keliaus į Nacionalinį Taivano sporto universitetą žaisti su Taichung Suns.