Lietuvos irkluotoja Viktoria Cincuti Paryžiuje iškovojo istorinį medalį

Neseniai Paryžiuje vykusios vasaros olimpinės žaidynės ne tik pademonstravo nuostabius sportinius talentus, bet ir išryškino galingas asmenines ištvermės ir triumfo istorijas. Tarp šių istorijų – Viktoria Cincuti, buvusi Centrinės Floridos universiteto irkluotoja, sukūrusi sensaciją, kai tapo pirmąja lietuve, iškovojusia olimpinį medalį vienvietėje valtyje.

2024 m. rugpjūčio 3 d. Vair-sur-Marne, Prancūzijoje, kovodama su geriausiomis pasaulio žaidėjomis, Cincotti iškovojo bronzos medalį moterų vienviečių valčių finale. Su laiku 7 minutės ir 20,85 sekundės ji finišavo už aukso medalininkės. Caroline Florin iš Nyderlandų ir sidabro medalininkė Emma Twigg iš Naujosios Zelandijos. Šis pasiekimas yra svarbus Lietuvos sporto įvykis, nes tai pirmasis šalies medalis šiose žaidynėse.