„Gilas Youth“ FIBA ​​iki 17 metų pasaulio čempionate 48:107 įveikė Lietuvą

Filipinams sunkiai sekmadienį pralaimėjo Lietuvai 48:107, o tai buvo 2024 m. FIBA ​​iki 17 metų pasaulio taurės grupių etapo pradžia Stambule (Turkija).

Gilui Pilipinui, kuriam trūksta 6'2 colio krašto krašto puolėjo Kieferio Alaso, trūko puolimo, ypač kai Alas, vidutiniškai pelnęs 15,4 taško, liko nuošalyje dėl čiurnos traumos, kurią patyrė per derinimo rungtynes. Pagrindinis žaidėjas.

Artūro Budajevo ir Kajaus Mikhalskauso vedami lietuviai greitai perėmė žaidimo kontrolę. Pirmąjį kėlinį jie pradėjo rezultatu 19:9 ir paskutinę ketvirčio minutę išsiveržė į priekį 23:11.

Įpusėjus antrajam kėliniui, visus rezultatyviausius žaidėjus pelnęs ir devynis kamuolius atkovojęs Budajevas padidino lietuvių pranašumą iki 39:25. 15 taškų pridėjo Mikhalskausė, 14 – Erikas Sirktas.

Gilas trečiajame kėlinyje pelnė vos septynis taškus. Lietuviai tuo pasinaudojo ir į paskutinį ketvirtį išsiveržė į priekį 81:36. Likus 27 sek. užbaigė Cirkado tritaškis.

Kledzas Davidas Amosas pelnė 10 taškų ir įveikė Filipinų komandą.

„Gilas U17“ pergrupuos ir atšoks kitose rungtynėse su Ispanija sekmadienį.

READ  Stefanos Tsitsipas praleidžia Daviso taurės rungtynes ​​prieš Lietuvą dėl pėdų problemos, tėvas „buvo per visą JAV turą“