FIFA U17 pasaulio čempionato atidarymo rungtynėse Gilos vaikinus sutriuškino lietuvė

Autorius: Rommel Fuertes Jr.prieš 24 valandas

Gilo Pilipino vaikinų CJ Amos prieš lietuvį gynėją FIFA U-17 pasaulio čempionate.

Gilo Pilipino vaikinų CJ Amos prieš lietuvį gynėją FIFA U17 pasaulio čempionate. – FIBA ​​krepšinis

MANILA, Filipinai. Šeštadienį Stambule, Turkijoje, Sinan Erdem Dome stadione, FIFA U-17 pasaulio čempionato A grupėje 107:48 rezultatu 107:48 Lietuvai buvo per daug. )

Stipriai startuojantys lietuviai išvedė filipiniečius į neįveikiamą persvarą, kurios Gilas negalėjo sumažinti likusią žaidimo dalį.

Jau įpusėjus rezultatui 46:29 lietuviai padegė Filipinus spurtu 13:2, trečiojo kėlinio 7:34 rezultatas buvo Majus Bulanovas.

Tvarkaraštis: Gilas Pilipinas FIBA ​​​​U17 pasaulio krepšinio čempionate

Trečiasis kėlinys buvo prasčiausias Gilašo rezultatas – filipiniečiai pelnė vos septynis taškus, o lietuviai į visus cilindrus šaudė 35.

Ūgis stiprus ir lietuviai tai pademonstravo sutriuškinę Filipinus atkovotų kamuolių divizione 61:32.

Lietuva gynyboje sumušė „Gilas“ vaikinus su 10 perimtų kamuolių ir aštuonių blokuotų metimų rekordu, komanda pataikė 53,5 proc., o „Nationals“ žaidėjai atmetė 21,9 proc.

Žingsnis: Kieferis Alasas nepateko į „Fiba U17“ pasaulio čempionato „Gilas“ vaikinų komandą

Kieferiui Alasui dėl kelio traumos pasitraukus iš rikiuotės, CJ Amosas Filipinus pelnė 10 taškų ir atliko tris rezultatyvius perdavimus, tačiau nesėkmingai. Kurtas Velasquezas sunkiai iškovojo aštuonis taškus ir Gilasui numušė tik tris iš 14 bandymų.

Lietuviui dvigubą dublį pakartojęs Arturas Budajevas – 22 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Kajus Mikalaskas surinko 15, Erikas Tsirketas ir Tovidas Buika atitinkamai surinko 14 ir 12 taškų.

„Gilas Boys“ laukia Ispanija toje pačioje vietoje sekmadienį 20.30 val.