Arizonos futbolininkas Motijesas Krivasas FIBA ​​U20 EuroBasket rungtynėse pralaimėjo Ispanijai 87:82.

Arizonos lietuvis Motijesas Krivasas ketvirtadienį paguodos žaidime Kdynėje (Lenkija) susikaus su UA atstovu ispanu Conradu Martinezu po to, kai FIFA U20 EuroBasket ketvirtfinalyje jo komanda 87:82 pralaimėjo Graikijai.

Krivasas, iki šiol vienas pirmaujančių U20 turnyro žaidėjų, ketvirtadienį žaidė 15 minučių, surinko devynis taškus ir atkovojo penkis kamuolius, o po to buvo išmestas už technines ir rezultatyvias pražangas.

Antrojo kėlinio pabaigoje Krivas buvo iškviestas per šventinę techninę pražangą, kai buvęs UA komandos draugas Palius Murouskas pirmojo kėlinio pabaigoje sugrąžino lietuvio nepamestą baudos metimą ir išvedė lietuvį į priekį 39:37. FIBA „YouTube“ vaizdo įrašas nutrūko nuo Krivaso, tačiau atrodė, kad Krivasas lengvai atsitrenkia į graiko žaidėją, kai komandos išeina iš aikštės.

Likus 4:08 iki trečiojo kėlinio, Grievas prie krepšio susipainiojo su graiku Vangeliu Zoukriu, o Zoukris trenkėsi į parketą, kai abu nubėgo į aikštelę. Krivas buvo nušvilptas už žaidimo nesportinio elgesio pražangą, patvirtintas po vaizdo peržiūros, ir Krivas buvo pašalintas iš žaidimo.

Žmonės taip pat skaito…

Po Krivaso išvykimo rungtynės buvo lygios – 51 važiavimas, o Graikija iškovojo penkių vartų pergalę.

Tuo tarpu Martinezas per penkias minutes pelnė du rezultatyvius perdavimus per prancūzų pergalę 74:72 prieš Ispaniją, kuri baigėsi dramatiškai – prancūzas Nojus Benda pataikė tritaškį į garsinį signalą.

Dėl pralaimėjimų Lietuvai ir Ispanijai jie atsidūrė 5-8 paguodos skiltyje, kur šeštadienį 4 val. Arizonos laiku susigrums.

Susisiekite su sporto reporteriu Bruce'u Pascoe adresu [email protected]. X („Twitter“): @brucepascoe

READ  Lenkija, Lietuva nori mažesnių Rusijos naftos limitų, branduolinių sankcijų tarp naujų ES sankcijų