17 taškų už Kressa padeda Arizonai lengvai laimėti, o Asi taip pat | Sportas

Kriisa puikiai pasirodė sezono pradžioje, 81:52 nugalėjusi Šiaurės Arizoną.

Estijos bazė per 29 minutes pelnė 17 taškų, nuo gylio padidino 4/10. Jis taip pat atliko penkis rezultatyvius perdavimus, atkovojo du kamuolius, du kartus apvogė ir neapsigręžė. Lietuvių puolėjas Azulas Toplice pelnė 13 taškų.

„Wildcats“ treneris Tommy Lloydas po rungtynių gyrė Estiją, sakydamas, kad Kresa gali tapti vienu geriausių NCAA gynėjų. „Maniau, kad Kerras yra puikus, buvau tvirtas tikėdamas juo ir manau, kad jo metai bus puikūs. Manau, kad jis bus vienas geriausių koledžo krepšinio gynėjų”, – sakė vyriausiasis treneris Lloydas.

„Jis tikrai verčia mus judėti pirmyn ir be visų gerų dalykų, kuriuos jis daro atakuodamas – manau, kad dar yra kur augti – manau, kad jis tikrai geras gynėjas. Man patinka jį turėti ir jaučiuosi gerai visą laiką. “.

Estijos moterų krepšinio rinktinės taškininkė Anna Grit Ase taip pat rungtyniavo su Arizonos Wildcats ekipa 87:44 nugalėjo Kalifornijos valstijos universitetą.

Asi pelnė penkis taškus, vieną kartą pataikė iš gilumos ir iš dviejų taškų pakilo 1/3. Ji taip pat atliko rezultatyvius perdavimus – viską per 12 minučių.

Kitos Arizonos rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 12 d. Chrissa ir vyrų komanda priims Teksaso universiteto Rio Grande slėnį, o Asi ir moterų komanda svečiuosis Luisvilyje.

Jurgensas pelnė aukštą rezultatą laimėdamas Oral Roberts

„Oral Roberts“ „Golden Eagles“ Carlosas Jurgensas, pasiekęs 2021 m. kovo beprotybės saldžiųjų šešioliktuką, įveikęs antrąją vietą Ohajo valstijoje, savo komandos atidarymo rungtynėse nelaimėjo ir 80:109 nusileido Kolorado valstijos „Rams“.

Jurgensas buvo pradinėje sudėtyje ir aikštėje praleido 31 minutę, pelnydamas 15 taškų (6/9 iš 2, 3/3 baudų metimais), atkovojęs keturis kamuolius, atlikdamas rezultatyvius perdavimus ir perimdamas kamuolius. ir du blokai. 15 taškų yra ankstesnių Estijos rekordų pakartojimas.

READ  Sporto naujienos | Sina pasitraukė po traumos, o indėnai „Uber“ taurės atidarymo rungtynėse 3: 2 įveikė Ispaniją

Sezono pradžioje Saint Mary’s Gaels mokykla, Matthiaso Tass mokykla ir Leemetas Böckleris priėmė Prairie View A&M Panthers ir laimėjo 87:68.

Tas buvo pradinėje komandoje ir per 25 minutes pelnė devynis taškus, taip pat atkovojo tris kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo. Buckleris gavo minutę žaidimo laiko.

Sekite ERR naujienas „Facebook“ socialinio tinklo svetainė Ir Twitter Ir nepraleiskite atnaujinimo!